RuyaTabirleri.com

Rüyada Kat Görmek

Rüyada kat görmek, mevcut bir durumun daha da fazlalaşması anlamına gelir. Kişi öfkeliyse yaşayacağı bazı durumların kızgınlığını daha da artıracağını, öfke kontrolü yapmakta güçlük çekeceğini işaret eder. Kat görmek genellikle içinde bulunulan durumun daha da çoğalacağını vurguladığı gibi bu durum mutluluk hissi için de geçerlidir. Kişi mutluluk verici, kendisi için iyi gelişmeler yaşıyorsa bu durumda daha da mutlu olacağı işler yapar ya da sık sık müjdeli, sevineceği haberler alır.

Rüyada Eve Kat Çıkmak

Var olan bir eve yeni bir kat çıktığını görmek kişinin yaşamında ekstra yapacağı yeniliklere veya belli bir düzene sahip olan ailede daha değişik kurallar sayesinde biraz daha farklı bir hayat yaşanacağına alamettir. Bu rüya aynı zamanda ev sahibi olup kiraya vermek anlamına da gelir. Kişinin imkanlarının artacağına, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına ve eline geçen parayı daha da çok kazanacağı şekilde yatırımlarda kullanacağına alamettir. Eve kat çıkan kişiler ev değiştirir veya başka bir şehre de taşınabilirler.

Rüyada Saça Kat Attırmak

Saçına kat attırdığını gören kişiler yaşamlarına yönelik çok cesur adımlar atarlar. Özellikle gelecekleri ile ilgili konularda rüya sahibinin gözü pek bir şekilde davranacağına, her konuda kendi bildiğini okuyacağını ve özgüveni, yeterliliği, bilgi birikimi ile birlikte her türlü koşulda rahatlıkla hareket edeceğine yorulur. Saçına kuaförde kat attıran kişi bekar bir bayansa arzu ve tutku dolu duygularını saklamak yerine bunları erkeklerin ilgisini kullanmak için kullanır.

Rüyada Kat Görmenin Psikolojik Yorumu

Daha fazlasını istemenin, elindekiyle yetinmemenin, her şeyi daha da büyütmenin ve karmaşık hale getirmenin ifadesidir. Kat görmek huzursuz bir ruh haline sahip olan kişilerin, çevrelerinde de sürekli kuşku dolu hareketleri nedeniyle sıkıntı yarattıklarına, sorunlarını tek başına çözemedikleri gibi, başkalarının yardımlarına da yüz çevirdiklerine alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!