RuyaTabirleri.com

Rüyada Katil Görmek

Rüyada katil görmek, hiç de öyle ürkütecek anlamlar içermez bilakis çok güzel ve hayırlı anlamlara denk gelir. Rüyada katil görmek, rüya sahibinin iyi niyetleri ve güzel düşünceleri olduğu şeklinde tabir edilir. Kişi kötülük bilmediği ve kötülük yapmayı düşünmediği için tertemiz ve pırıl pırıl bir hayat sürüyor, başına musibetler ve aksilikler gelmiyor demektir. Bu kişinin yaşam felsefesi, iyi düşünüp iyiyle karşılaşmaktır. Rüyada katil görmek, iyi niyetleri sayesinde herkese yardım etmeye çalışan bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Katil Olmak

Rüyasında katil olduğunu gören kişinin yakınında olan birinin başının sıkışacağına ve rüya sahibinin de bu kişiye yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapacağına ve bu kişinin kurtuluşu için hiçbir şeyi esirgemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Katilden Kaçmak

Rüyasında katilden kaçtığını gören kişi, bir âlimin yanında ders alarak, konuşmaları ve ortaya koyduğu tezleri ile kitleleri kendine hayran bırakabilme becerisine sahip olacak demektir.

Rüyada Katil Yakalamak

Rüyasında katil yakaladığını gören kişi, mantıklı yaklaşımları ve sunacağı akılcı çözümleri sayesinde, bir kişinin mantık dışı ve akıllara sığmayan tezlerini çürütecek ve kişinin düşüncelerinin gerçekten ne kadar uzak olduğunu kendisine gösterip, ona da büyük bir iyilik yapmış olacaktır.

Rüyada Katil Öldürmek

Rüyasında katil öldürdüğünü gören kişi, düşmanından kendiliğinden kurtulacak bu sayede de bu büyük sorunu, hiçbir uğraş ya da mücadele vermesine gerek kalmaksızın tamamen atlatacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Katil Kovalamak

Rüyada katil kovaladığını gören kişi, tabir yerindeyse fena halde birilerinin dolduruşuna gelecek ve fevri davranarak, karşısındaki kişiye büyük tepki verecek çok büyük laflar edecek,  bu kişiyi neredeyse kaybetme noktasına gelecektir. Rüya sahibinin bu insanın daha sonra gönlünü alması da hiç kolay olmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Katil Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (18 Mayıs 2014 saat: 23:07)

    Rüyamda deniz kıyısı bir şehirdeyim. İnsanların kalabalık olduğu, mekanların deniz kıyısına kurulduğu bir şehir. Burada bir dere denize dökülüyor ve üzerinde bir köprü var insanların yürüdüğü. Bir cinayet işlenmiş, iki kız çocuğu kayıp. Ben polislere yardım ediyorum. Kız çocuklarının öldürülüp derenin denize döküldüğü yere atıldığını hissediyorum ve polisleri yönlendiriyorum. Gerçekten de öyle çıkıyor. Kızların cesetleri bulunuyor. Yine katillerin iki adam olduğunu hissediyorum ve polislere yakalatıyorum. Aradan zaman geçiyor ve ben bir üniversitenin yakınlarında bir kız arkadaşımın yeni açtığı dükkana uğruyorum. Ona dükkanının çok şirin olduğunu ama keşke daha ortalarda bir yerde olsaymış, insanlar burayı göremezler diyorum. Biz böyle şeyleri konuşurken o yakalattığım katillerin rahat rahat yürüdüklerini görüyorum ve peşlerinden koşuyorum. Polislere hesap soruyorum, neden bıraktınız bunları, diye. İşte böyle polisiye bir rüya gördüm. Şimdiden söyleyeyim, “… açıkta kalmış” demeyin:))

  2. Andromeda (01 Mayıs 2014 saat: 08:28)

    Rüyada öncelikle bir cinayetin var olduğunu duydum. Çevremde arkadaşlarım filan vardı ve neden bilmiyorum sürekli birilerinden kaçıyorduk. Kaçarken bir süre sonra okula vardık, ve katilin Emre (okuldan bir arkadaşım) olduğu söylendi ve hepimiz şok olduk. Nedeni için de sınavı kazanamadığından bunalıma girdiği söyleniyordu. Hiç birimiz inanmak istemesek de öldürdüğü cesedi parçalara ayırarak poşetlemiş, her bir parçasını ayrı bir yere dağıtmıştı.
    Bunun dışında bir otobüs yolculuğu gördüm, bu cinayet olayını öğrendikten sonra. Bir zamanlar sevdiğim çocuk da yanımdaydı ve gitar çalıyordu, diğerleri de şarkı söyleyerek ona eşlik ediyordu. Aklımdan yığınla şey geçti, arkadaşımızın cinayet işlediğini öğrenmiştik, fakat hiç de öyleymiş gibi davranmıyorduk.
    Şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,