RuyaTabirleri.com

Rüyada Katil Görmek

Rüyada katil görmek, hiç de öyle ürkütecek anlamlar içermez bilakis çok güzel ve hayırlı anlamlara denk gelir. Rüyada katil görmek, rüya sahibinin iyi niyetleri ve güzel düşünceleri olduğu şeklinde tabir edilir. Kişi kötülük bilmediği ve kötülük yapmayı düşünmediği için tertemiz ve pırıl pırıl bir hayat sürüyor, başına musibetler ve aksilikler gelmiyor demektir. Bu kişinin yaşam felsefesi, iyi düşünüp iyiyle karşılaşmaktır. Rüyada katil görmek, iyi niyetleri sayesinde herkese yardım etmeye çalışan bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Katil Olmak

Rüyasında katil olduğunu gören kişinin yakınında olan birinin başının sıkışacağına ve rüya sahibinin de bu kişiye yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapacağına ve bu kişinin kurtuluşu için hiçbir şeyi esirgemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Katilden Kaçmak

Rüyasında katilden kaçtığını gören kişi, bir âlimin yanında ders alarak, konuşmaları ve ortaya koyduğu tezleri ile kitleleri kendine hayran bırakabilme becerisine sahip olacak demektir.

Rüyada Katil Yakalamak

Rüyasında katil yakaladığını gören kişi, mantıklı yaklaşımları ve sunacağı akılcı çözümleri sayesinde, bir kişinin mantık dışı ve akıllara sığmayan tezlerini çürütecek ve kişinin düşüncelerinin gerçekten ne kadar uzak olduğunu kendisine gösterip, ona da büyük bir iyilik yapmış olacaktır.

Rüyada Katil Öldürmek

Rüyasında katil öldürdüğünü gören kişi, düşmanından kendiliğinden kurtulacak bu sayede de bu büyük sorunu, hiçbir uğraş ya da mücadele vermesine gerek kalmaksızın tamamen atlatacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Katil Kovalamak

Rüyada katil kovaladığını gören kişi, tabir yerindeyse fena halde birilerinin dolduruşuna gelecek ve fevri davranarak, karşısındaki kişiye büyük tepki verecek çok büyük laflar edecek,  bu kişiyi neredeyse kaybetme noktasına gelecektir. Rüya sahibinin bu insanın daha sonra gönlünü alması da hiç kolay olmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: