RuyaTabirleri.com

Rüyada Katil Olmak

Rüyada katil olmak, rüyayı gören kişinin, sevdiği insanlardan birinin, günah işlemek ve kötülük yapmak ile meşgul olduğuna, bu kişinin yakın bir zamanda kötü bir olayla karşılaşacağına, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına ve bu kişiyi bulunduğu durumdan kurtaracak kişinin ancak rüya sahibi olduğuna alamet eder.

Rüyada Katil Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri içinde taşıdığı sıkıntılardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada Kiralık Katil Olmak

İş hayatında çok büyük ve kazançlı çalışmalar gerçekleştiren rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok hayırlı ve iyi işlere gireceğine, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine ve gün geçtikçe daha çok insan ile tanışıp iş hayatında birlikte hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada Katil Olmakla Suçlanmak

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisini çekemeyen kişiler yüzünden sorunlu zamanlar geçireceğine, çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, bu yüzden büyük bir sinir harbi yaşayacağına ve daha kötü ve daha büyük şeyler ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Katil Olduğunu Sanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor durumlara düşeceğine, bu yüzden çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Katil Olmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Yusuf (25 Eylül 2014 saat: 11:08)

    Bende rüyamda bizim evde beni yere düşürüyodu ama ben o kimsenin yüzün görmüyordum sonra bende arkadaşımdan tutundum o da böyle aşağıya düşücekti onu tuttum kalktı beni kaldırdı bende gittim beni düşüren kişiyi döverek öldürdüm böyle kanlar fışkırıyodu her yer kan olmuştu t-shırtlerim pantolonlarım falan sonra öldürdüğüm kişiyi bir kenara çektim kan izlerini temizliyodum ki biri girdi içeri ve birini öldürdüğümü anlamadı ama o kişi kimdi bilmiyorum yüzünü göremedim Sonra öylece uyandım uykumdan .

  2. Fatih (14 Mayıs 2014 saat: 03:45)

    Elimde mavi saplı kucuk meyve bicagiyla bir kişiyi öldürdüm. Sonra cezaevine girmemek için kaçtım bir müddet. Küçük kız çocuğu yada yaşlı birilerini öldürdüm. Ama kan yok, ağlamak yok acı yok.sonra yasak yollardan cezaevine girdim.burda da kavga eden adamları öldürmeye başladım. Sonrasinda yakalanacagimi düşünerek kendime saplamaya başladım bıçağı. Hesapta beni tedavi etmişler ve haberlere çıkmışım.kendime gelince bir daha kaçmaya başladım. En sonunda yüksek bir merdivenden aşağı atladim.resmen uctum.cok rahatliyorum ama uçarken. DUSMEDEN uyandim.

  3. emine (13 Mart 2014 saat: 08:26)

    yani tam olarak anlamadım ama birileri benim peşimdeydi.. bir adam.. sarı buluzlu bir adam.. ve ben onun yüzünü görmüyordum.. bana saldırıp duruyordu.. vuruyordu.. beni dershanemdeki sınıfların birine kitliyordu.. canımı yakıyordu.. sonra bu sarı buluzlu adamın babam olduğunu öğrendim.. onu evin belli bölümlerini almıyoruz bana yaşattıklarından dolayı.. çünkü o her vurduğunda içimde yani vucudumun içerisinde yangınlar çıkıyordu.. yangınları görüyorum.. kül oluşlarını.. organlarımın cayır cayır yanmasını.. hatta kendimi bile gördüm.. haykırışlarımı .. yalvarışlarımı.. kocaman alevleri.. babam olduğunu öğrendiğimde ise ondan iyice korkmaya başladım.. ve ardından başka bir rüyadayım.. bu sefer erkek kardeşimin arkadaşı bizde.. oyun oynuyorlardı.. ve bir anda pasta gördüm salonun ortasında.. saçma sapan birşeydi .. kardeşim pastayı kesti.. pastanın üzerine saçmasapan kesikler atıyordu.. sonra o çocukta bakıyordu öyle.. oda kardeşime katıldı bir müddet sonra.. ve ben ondan izin alarak onun kafasını kopardım.. ve pastanın ortasına yerleştirdim.. ve kardeşim yine kesmeye başladı.. kafasını kesme sakın diyip duruyordum.. çocuğun öldüğünden haberim yoktu.. taki kardeşime bir dilim pasta verdikten sonra öğrendim.. ama hala umut var sanıyordum.. çocuğun kafası 3 parça olmuştu.. salam gibi kesmiş kardeşim.. ve avucumun içine aldığımda kafasını gerçekten ete kemiğe benzer bir tarafı kalmamıştı.. daha kafasını pastanın içinden almadan öncede kardeşme bir dilim pasta verdim.. oda yedi.. ve ağzının kenarından kan aktı.. beynini mi yedin die sordum.. parmağının ucuyla sildi ağzını.. sonra çocuğun kafasını yıkadım.. anneme gösterdim.. annem tepkisizdi.. annesine söyliyelim.. oynarken oldu diyelim .. benim öldürdüğümü söylemiyelim dedim anneme.. annemde tmm ara söyle dedi.. sonra ensemde yanma hissettim ve uyanım..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,