RuyaTabirleri.com

Rüyada Katır Görmek

Rüyada katır görmek, içinden çıkılamayacak musibetlere ve uzunca bir süre devam edecek sorunlara delalet eder. Rüya sahibinin geçmişten kalan sorunlarının, tüm çabalamalarına rağmen tekrar tekrar karşısına çıkacağına ve bu yüzden işlerinin yolunda gitmeyeceğine yorulur. Aynı zamanda, iç sıkıntısından ve huzursuzluktan kaynaklanan hastalıkların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada Katıra Binmek

Rüyada katıra binmek, ileride çok rahat bir yaşam sürüleceğine ve refah içinde yaşanacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uzun süredir muzdarip olduğu amansız bir hastalıktan sevdiği kişilerin hayır duaları sayesinde kurtulacağına da işaret eder.

Rüyada Katır Eti Görmek

Rüyada katır eti gören kişinin, hayırlı bir kısmete kavuşacağına ve ailevi sorunlarından başarıyla sıyrılarak mutluluğa erişeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin hayırlı evlatlara kavuşacağına yorulur.

Rüyada Katırın Anırdığını Görmek

Rüyada katırın anırdığını gören kişinin, sorunlarından yavaş ama temkinli bir şekilde kurtulacağına işaret eder. Bu rüya ayrıca kişinin kaybettiği manevi değeri çok yüksek bir eşya varsa eğer bu eşyanın en kısa süre içinde rüya sahibinin karşısına çıkacağına yorulur.

Rüyada Dişi Katır Görmek

Rüyada dişi katır görmek, sonu mutlulukla bitecek uzun bir bekleyişe ve uzun süreli maddi kazanca delalet eder. Rüya sahibinin çok uzun zamandır beklediği bir haberin kısa süre içinde geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Erkek Katır Görmek

Rüyasında erkek katır gören kişinin bereketli işlere girişeceğine, zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Katırdan Düşmek

Rüyada katırdan düştüğünü gören kişinin, vücudunda bir anda ortaya çıkacak ve uzun bir zaman boyunca peşini bırakmayacak bir hastalığa ve bir musibete yorulur. Sağlık sorunlarının, aile hayatında ve iş yaşantısında çalkantılara ve düzeltilmesi zor durumlara yol açacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Katır Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. süleyman (21 Kasım 2014 saat: 05:39)

    Yalniz yasayan biriyim.uzaktan iki ablam benim yanima gelmisler bende eve gidiyorum yanimda eve sarhos bi yabanci kizla gidiyorm .ablalarim gelirken ta eskiden bizim bi katir vardi onuda getirmişler ve bende katiri doyurmak icin onu sehirde otlatmaya cikariyorm ve sonrada evin önüne getirip bagliyorm sonra bi karmasanin icindeyim sanki bi evlilik icin tanıdıklarım elazigdan antalya geliyorlar abim annem babam amcam teyzem ve daha cok tanıdığım kisi salondan iceri girerken ben onlara hos geldin diyemiyorm ve ha bire nerede cikardigimi da hatirlamadigim ayakkabi ni ariyorm ve bir turlu bulamıyorum o korkuyla salondaki baska bi ayakkabi almayi kafamdan geciriken uyaniyorm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,