RuyaTabirleri.com

Rüyada Katır Görmek

Rüyada katır görmek, içinden çıkılamayacak musibetlere ve uzunca bir süre devam edecek sorunlara delalet eder. Rüya sahibinin geçmişten kalan sorunlarının, tüm çabalamalarına rağmen tekrar tekrar karşısına çıkacağına ve bu yüzden işlerinin yolunda gitmeyeceğine yorulur. Aynı zamanda, iç sıkıntısından ve huzursuzluktan kaynaklanan hastalıkların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada Katıra Binmek

Rüyada katıra binmek, ileride çok rahat bir yaşam sürüleceğine ve refah içinde yaşanacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uzun süredir muzdarip olduğu amansız bir hastalıktan sevdiği kişilerin hayır duaları sayesinde kurtulacağına da işaret eder.

Rüyada Katır Eti Görmek

Rüyada katır eti gören kişinin, hayırlı bir kısmete kavuşacağına ve ailevi sorunlarından başarıyla sıyrılarak mutluluğa erişeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin hayırlı evlatlara kavuşacağına yorulur.

Rüyada Katırın Anırdığını Görmek

Rüyada katırın anırdığını gören kişinin, sorunlarından yavaş ama temkinli bir şekilde kurtulacağına işaret eder. Bu rüya ayrıca kişinin kaybettiği manevi değeri çok yüksek bir eşya varsa eğer bu eşyanın en kısa süre içinde rüya sahibinin karşısına çıkacağına yorulur.

Rüyada Dişi Katır Görmek

Rüyada dişi katır görmek, sonu mutlulukla bitecek uzun bir bekleyişe ve uzun süreli maddi kazanca delalet eder. Rüya sahibinin çok uzun zamandır beklediği bir haberin kısa süre içinde geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Erkek Katır Görmek

Rüyasında erkek katır gören kişinin bereketli işlere girişeceğine, zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Katırdan Düşmek

Rüyada katırdan düştüğünü gören kişinin, vücudunda bir anda ortaya çıkacak ve uzun bir zaman boyunca peşini bırakmayacak bir hastalığa ve bir musibete yorulur. Sağlık sorunlarının, aile hayatında ve iş yaşantısında çalkantılara ve düzeltilmesi zor durumlara yol açacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!