RuyaTabirleri.com

Rüyada Katliam Görmek

Rüyada katliam görmek, hayırlı değildir ve her türlü belanın habercisidir. Güvenilen insanları kaybetmek, hiç beklenmedik şekilde iftiralara uğramak ve haksızlıklara uğramak manasına gelir. Tüm yaşamı kökten değiştirecek olumsuz bir olayın vuku bulacağına tabir edilen rüya, İslami olarak da inancı yok sayıp yaşanması nedeniyle kişinin başına her türlü musibetin geleceğini işaret eder. Çok güçlü düşmanlar edinmek ve bu kimselerden görülecek zarar sonrasında işini kaybetmek, mal varlığına el konulması veya eve, iş yerine haciz gelmesi gibi durumlardan dolayı kişinin çok büyük sıkıntılar çekeceğine tabir edilir. Evli olanlar için uzun yıllar sürecek boşanma davalarına, çocuklarını görmek konusunda engellerle karşılaşmayı ve bekar kimseler için iffetleriyle, gururlarıyla oynayan kişilerle arkadaşlık edeceklerini bildirir.

Rüyada Katliam Yapmak

Kişinin merhamet duygusundan yoksun bir hayat sürdüğüne ve ailesi de başta olmak üzere, kendisini seven insanları sürekli yüzüstü bıraktığına, işine geldiği gibi davranan kişinin her fırsatta bencilce hareket etmesi suretiyle etrafında kimsenin kalmayacağını bildirir. Rüya sahibinin öfke anında söylediği ağır sözlerden sonra bir anda boşanacağını, yuvasının yıkılacağını, hırsızlık, haksızlık, iftira atmak gibi yanlışlar içinde bulunulacağını bildirir. Günaha yatkın bir kişiliğe ve suç dolu bir hayata alamettir.

Rüyada Katliam Yapıldığını Görmek

Çok sevilen birinin çektiği acıya tanık olmak ve o kimseye yardımcı olmak istemek anlamına gelir. Çok sevilen birinin hastalanması veya hastalık sonrası vefat etmesi anlamına da gelen rüya, yas sürecine girileceğini, kişinin çok uzun yıllar yaşadığı kötü olayların, kayıpların etkisinden kurtulamayacağını da ifade eder.

Rüyada Katliam Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişinde çok büyük ya da arka arkaya önemli kayıplar yaşamış kişilerin yaşadıkları acıyı temsil eder. Sevdiği herkesi kaybetmiş veya bir şekilde sevdiklerinin zarar görmesine şahit olmuş kişilerin içlerindeki büyük korkuyu, dinmeyen acıyı ve sürekli geçmişi düşünerek yaşamalarını sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Katliam Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Baki (29 Ekim 2016 saat: 10:15)

  Ruyamda okuldaydim elimde makineli tüfek vardı her gelen geçene sen ”fetöcu musun” diye soruyordum evet diyenlere sıkıyordum her sorduğum evet diyordu bende toplu katliam yapmıştım herkesi öğretmenlerimi gelen geçen herkes fetocuydu bende hepsini oldurmustum.Hatta bir odaya girip baktığımda dil anlatım öğretmenim yatakta bebeği ile yatıyordu bebeğini düşünüp onu vurmamistim lütfen acil cevap istiyorum inşallah kötü birşey değildir.

 2. kifayet (22 Ekim 2016 saat: 09:37)

  Rüyamda hastanede çalışıyoruz ben ve liseden sınıf arkadaşlarım göz tarayici güvenlik kontroluyle sınıfların olduğu bölüme gidiyoruz her yer kan arkadaslarimdan ikisi herkesi öldürüyor benimde üzerime benzin döktüler yanacagim sira beni ateş e vereni ateşe verdim tam kaçıyordum ki uyandim

 3. sefa (31 Temmuz 2016 saat: 20:14)

  Kendi evimizin önünde 16 kişiyi öldürerek evimizin misafir odasında ince ince doğrayım yere açtığımız mezara kömüyorduk ince ince dogramamizin sebebi ise mezarda yer kaplamasin cesetlerin hepsini alsin mezar diye evimizin duvarlari yerleri hep kan idi .

 4. samet (13 Haziran 2016 saat: 08:44)

  Rüyamda insanlar katlediliyordu. Artik yerler insan cesetleri ile dolmus bizde onlarin arasina saklanip kurtulmak isterken bizi buluyorlar ben de kendimi korumak icin onu bicakliyorum. Daha sonra bir bakiyoruz bir mahallede yerde yatiyor bir arkadasimmks ve onunla kendisini saklayacak yer arıyoruz. Uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,