RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavak Görmek

Rüyada kavak görmek, kişinin umut ettiği maddi gelişmelerin kısa bir sürede gerçekleşeceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına işarettir. Kavak aynı zamanda vedalaşmak olarak da yorumlanır. Hasta birinin vefatına ya da kıtalararası bir yolculuğa çıkacak sevilen birini uğurlamaya, hasret çekileceğine de işaret eder. Kavak bir şeyin bitmesi sonucunda kişinin üzüntüye kapılacağını ancak biten durumun yepyeni bir başlangıç için güzel bir fırsata dönüşeceğinin de müjdesini verir. Durgunluk, huzur ve tatmin duygusunun yaşanacağı bu dönemde rüya sahibi emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağı için mutlu olur.

Rüyada Kavak Dikmek

Sorunlu bir duruma çözüm bulmak için girişimler yapılacağını, özellikle kavgalı olunan bir kimse ile yeniden barış imzalanacağını, evlilikleri biten kimselerin yeniden bir araya gelerek birliktelikleri için kararlar alacağını da işaret eder. Kavak dikmek yeni bir yuva kurma arayışına da alamet olduğu gibi, sevgi dolu geçecek bir ömre de yorumlanır. Kişinin sürekli veren, elindekini başkalarıyla paylaşan biri olmasının karşılığında sıkıntıya düştüğünde pek çok kişiden karşılıksız yardımlar alacağının ve sevinç yaşayacağının da tabiridir. Güven tazelemek ve kendine olan saygısını yeniden kazanan kişinin daha cesur davranarak hayatının kontrolünü eline alacağına da alamettir.

Rüyada Kavak Kesmek

Rızkın kesilmesi, kısmetlerin kapanması ve kişinin maddi olarak beklemediği sonuçlarla karşılaşması, borçlarını ödemekte zorlandığı için daha sinirli bir ruh halinde olacağını tabir eder. Kavak kesmek iyiye yorulmaz ve aksiliklerle dolu günlere, uğursuzluklara, kişinin çöküş yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kavak Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin genellikle özgüvenini kaybetmesine neden olan bir olayın etkisinden kurtulamadığını ve hala o olayı düşünerek günlerini geçirdiğini, yaşadığı bunalımlı dönemden çıkıp, kendisini toplamak istemesine rağmen yeterli gücü ve desteği bulamadığı için var olan bozuk psikolojisini sürdürdüğünü ifade eder. Geçirilen zor ve yıkıcı bir döneme ve kişilerin bu dönemlerdeki umutsuz bekleyişlerine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,