RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavanoz Görmek

Rüyada kavanoz görmek, boş yere harcama yapmayan, evde bir tanesi varken ikinciyi almayı doğru bulmayan, ekmeğini çöpe atmayan kısacası müsrif davranmayan bir ev hanımına tabir edilir. Rüya sahibi erkekse, bu hanım onun annesi ya da eşidir diye yorumlanır. Bu rüya, öte yandan rüya sahibinin sinirli anlarında kararlar almaması ve sözler söylememesi gerektiğine işaret eder. Aksi takdirde kişi öfkeyle kalkıp, zararla oturacak demektir.

Rüyada Kavanoz Kırmak

Rüyada kavanoz kırdığını göre kişi hangi konuda yetenekli hangi konuda yetersiz olduğunu biliyor ve buna göre hareket ediyor diye tabir edilir. Rüya sahibi kapasitesini aşan işlere bulaşmadığı için maddi kayıplar ve hayal kırıklıkları da yaşamayacak demektir.

Rüyada Boş Kavanoz Görmek

Rüyada boş kavanoz görmek, rüya sahibinin canını sıkacak olayların yaşanacağına ve hayatının olumsuz yönde seyretmeye başlayacağına delalet eder. Kişinin iyi giden işlerinin ve hayatının bir anda bozulacağı, hem maddi hem de manevi zararın yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Dolu Kavanoz Görmek

Rüyada dolu kavanoz görmek, rüya sahibinin tüm borçlarından kurtulacağına, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine işaret eder. Kişinin kapanmış olan kısmetinin ve şansının yeniden açılacağı, işlerinde de kara geçeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Cam Kavanoz Görmek

Rüyada cam kavanoz görmek, rüya sahibinin çevresindeki şan, şöhret, para ve makam sahibi bir kimse olduğuna ve bu kişi sayesinde rüya sahibinin de namının alıp yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada Kavanoz Almak

Rüyasında kavanoz aldığını gören kişi ortaklık yapmak suretiyle kendisine hayır ve kar getirecek işlere girecek bu işlerden de yüksek gelir elde edecek demektir.

Rüyada Kırık Kavanoz Görmek

Rüyada kırık kavanoz görmek, rüya sahibinin çok istediği bir eşyaya sabretmesi şartıyla kavuşacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kavanoz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zehra (06 Eylül 2015 saat: 10:57)

    Rüyamda eşimin üvey annesine takı bakıyordum bileklik alacaknışım ama baktım güzel bulamadım sonra lavaboya gidiyorum tuvalete giriyorum tuvalette bi yer az açık sonra içeri kızlar giriyor daha sonra bi tanede erkek sonra ben çıkıyorum eve geliyorum çam kavonoz görüyorum bu şeyler yapacakmışım

  2. figenozkurt (27 Haziran 2015 saat: 13:32)

    Bir komşum elinde içinde iyi şeyler olan sofrabezini benim terasıma silkeliyor,terastada büyük ağzı kırmızı kapaklı kavanozlar var.ağızlarını acki içine girsinler diyor.ve birde rüyasında benim hasta bir oğlum olduğunu çare bulamadığımı çok üzüldüğümü soyledigimi söylüyor.bana üzülme başka çareler ara diye tavsiyelerde bulunuyor.benin için istiareye yatan komşum görmüş,tabir ederseniz çok memnun olurum,teşekkürler.

  3. orhan (14 Mart 2015 saat: 17:08)

    rüyamda ölmüştüm açık bir mezarın içinde allahım ne olur bu bir rüya olsun deyip uykudan uyanmak için uğraşıyordum ve hafiften ağlıyordum. ayrıca kapaksız boş cam kavanozlarıda mezarımın içine düzgün bir biçimde dizmeye çalışıyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,