RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavga Edenleri Görmek

Rüyada kavga edenleri görmek, yakın çevreden iki tanıdığın birbirleri ile bir yarışa girecekleri ve aralarında düşmanlık oluşacağı anlamına gelir. İki yakın insanın bu şekilde aralarının açılması rüya sahibinin karmaşık duygular içerisinde olmasına neden olacaktır. Çünkü rüya sahibi, bu iki kişi arasında kalacak ve bir taraf tutması gerekecektir. Bu nedenle hangi tarafı seçmesi gerektiği konusunda sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada Kavga Edenleri Ayırmak

Rüyada kavga eden insanları ayırdığını gören kimse, kendi çabalarıyla küs iki arkadaşı tekrar barıştırır. Rüya sahibi yakından tanıdığı iki kişinin küslüklerine son vermek için bazı adımlar atacaktır ve kendi çabalarıyla bu iki insanı bir araya getirerek küslüklerine son verecek. Bu durumdan yaşadığı üzüntüsü de geçecektir.

Rüyada Kavga İzlemek

Rüyada kavga izlemek, sorunlara karşı harekete geçmemek ve umursamaz davranmak anlamına gelir. Rüya sahibi, yaşanan problemlere bir önlem ya da çözüme kavuşturmak için çaba göstermeyecektir. Çevresindeki insanların zarar görmelerine aldırış etmeden, kendisi de zarar görmek istemeyecektir. Bu davranışları rüya sahibinin çevresinde hoş karşılanmayacaktır.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, rüya sahibinin düşmanlarına karşı zafer elde edeceğine işaret eder. Uzun süre onlara karşı ezilen kişi, eline geçen fırsatla bir anda onlara karşı üstün konuma geçer ve onları alt eder. Rüyada ok, kılıç gibi silahların görülmesi ise, yüksek mertebeye yükselmeye, saygılı ve şerefli biri olmaya delalet eder.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak, sıkıntılara alamettir. Rüya sahibi yakın zamanda farkında olmadan kötü işlere bulaşacaktır. İçinden çıkılması güç, zorlu süreçler geçirilecek bir döneme girilecektir. Bu durumdan kurtulmak için başka insanların yardımına ihtiyaç duyulacaktır. Hem maddi hem de manevi anlamda rüya sahibine zarar verecek olan bu olay kişinin hayatındaki en zor dönemlerden biri olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,