RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavga Edenleri Görmek

Rüyada kavga edenleri görmek, yakın çevreden iki tanıdığın birbirleri ile bir yarışa girecekleri ve aralarında düşmanlık oluşacağı anlamına gelir. İki yakın insanın bu şekilde aralarının açılması rüya sahibinin karmaşık duygular içerisinde olmasına neden olacaktır. Çünkü rüya sahibi, bu iki kişi arasında kalacak ve bir taraf tutması gerekecektir. Bu nedenle hangi tarafı seçmesi gerektiği konusunda sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada Kavga Edenleri Ayırmak

Rüyada kavga eden insanları ayırdığını gören kimse, kendi çabalarıyla küs iki arkadaşı tekrar barıştırır. Rüya sahibi yakından tanıdığı iki kişinin küslüklerine son vermek için bazı adımlar atacaktır ve kendi çabalarıyla bu iki insanı bir araya getirerek küslüklerine son verecek. Bu durumdan yaşadığı üzüntüsü de geçecektir.

Rüyada Kavga İzlemek

Rüyada kavga izlemek, sorunlara karşı harekete geçmemek ve umursamaz davranmak anlamına gelir. Rüya sahibi, yaşanan problemlere bir önlem ya da çözüme kavuşturmak için çaba göstermeyecektir. Çevresindeki insanların zarar görmelerine aldırış etmeden, kendisi de zarar görmek istemeyecektir. Bu davranışları rüya sahibinin çevresinde hoş karşılanmayacaktır.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, rüya sahibinin düşmanlarına karşı zafer elde edeceğine işaret eder. Uzun süre onlara karşı ezilen kişi, eline geçen fırsatla bir anda onlara karşı üstün konuma geçer ve onları alt eder. Rüyada ok, kılıç gibi silahların görülmesi ise, yüksek mertebeye yükselmeye, saygılı ve şerefli biri olmaya delalet eder.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak, sıkıntılara alamettir. Rüya sahibi yakın zamanda farkında olmadan kötü işlere bulaşacaktır. İçinden çıkılması güç, zorlu süreçler geçirilecek bir döneme girilecektir. Bu durumdan kurtulmak için başka insanların yardımına ihtiyaç duyulacaktır. Hem maddi hem de manevi anlamda rüya sahibine zarar verecek olan bu olay kişinin hayatındaki en zor dönemlerden biri olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kavga Edenleri Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (24 Aralık 2014 saat: 21:04)

    Rüyamda annem ve teyzem birbirlerine zarar verecek şekilde kavga ediyorlar annemin ağzından kanlar geliyor aralarına girip teyzemi sakinleştirip annemi alıyorum birkaç tanıdığımızda arada darp olmuşlar çok üzülüyorum aslında ikiside hatalı teyzem dedemin evine yerleşmiş annanemide yanına almış annem babam ben oraya gidiyoruz birbirlerine yokmuş gibi davranıyorlar ortada ters giden yalan olan birşeyler var ama elimden birşey gelmiyor teyzemin kızınıda sularda ayıplanırken gördüm hayırlara vesile olsun sabaha kadar onlarla uğraştım rüyamda gerçektende annem ve teyzem küsler belkide ondan malum oldu bilemiyorum… .

  2. nilgun altindag (14 Aralık 2014 saat: 07:32)

    ruyamda ayrildigim ama aradaki bagin bir turlu kopmadigi eski erkek arkadasimi gordum, birlikte yururken karsimiza tanidigi hirpani kilikli bir adam cikti,ondan bir seyi iade etmesini ve kotu sozler soyledi, eski erkek arkadasim cok kizdi, ofkeyle adami itip yere dusurdu ve adam kalkamadi,eski erkek arkadasim oradan uzaklasmaya basladi, bende aglayarak yanina giderken uyandim, tesekkur ederim, pardon e-mail adresimdeki yanlisligi duzelttim

  3. emine (22 Kasım 2014 saat: 07:15)

    Ruyamda sevdigim cocukla beni gecen sene seven cocuk benim yuzumden kavga ediyolardi ben beni gecens ene seven cocukla laf kavgasi ediyodum benim sevdigim cocuk araya girdi ona karsi beni savundu ruyamda benim sevdigim cocugu cok sinirlendirdi kavga ediceklerde araya ben girdim elini yumruk yapmisti yumruk elini tutup sakinlestirdim onu.benim sevdigim cocukla ikimizde birbirimizden hoslaniyoruz ama sadece bakiyoruz birbirimize beni gecen sene secen cocuklada ayni siniftaydik bu senede ayni lisedeyiz bu ruyamda lisenin sirasinda gecti sevdigim cocuklada ayni lisedeyiz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,