RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada kavga ettiğini görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatında bir takım tatsız ve kötü olayların baş göstereceği bu nedenle de kişinin huzursuz, mutsuz, üzgün sıkıntılı günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilerle ilişkilerini noktalayacağına, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına rivayet edilir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin aldığı kararlara ya da attığı adımlara ve işlere karşı çıkacak kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin bu kimselerle olan muhabbetinin ve ağız tadının bozulacağı, onlarla olan bağının kopacağı ve birbirlerine düşman hale geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kavga Etmek Tartışmak

Sıkıntılı ve zor günler geçirmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin işindeki ve ailesindeki düzenin bozulmasına neden olacak kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına işaret eder.

Rüyada Kavga Edildiğini Görmek

Bir kimse eğer rüyasında kavga edildiğini görürse yani başka kişilerin birbirleri ile kavga ettiğini görürse bu hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin birbirileri ile kavga ettiğini gören kişilerin gerçek hayatta bir konuda görüş birliği ederek, iş ortaklığı yapacağına ve dayanışma içinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Biriyle Tartışmak

Hoş olmayan olaylar yaşamaya ve olumsuz gelişmelerin ortaya çıkmasına rivayet edilir. Rüya sahibinin keyfinin, rahatının ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı insanların varlığı ile değerlendirilir.

Rüyada Patronla Kavga Etmek

Rüyasında patronuyla kavga ettiğini gören kişinin mesleğindeki başarısı artar, o kişi patronu tarafından takdire layık görülecek işler yapar, üstün yeteneği ile ön plana çıkar ve terfi alır diye kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: