RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada kavga ettiğini görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatında bir takım tatsız ve kötü olayların baş göstereceği bu nedenle de kişinin huzursuz, mutsuz, üzgün sıkıntılı günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilerle ilişkilerini noktalayacağına, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına rivayet edilir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin aldığı kararlara ya da attığı adımlara ve işlere karşı çıkacak kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin bu kimselerle olan muhabbetinin ve ağız tadının bozulacağı, onlarla olan bağının kopacağı ve birbirlerine düşman hale geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kavga Etmek Tartışmak

Sıkıntılı ve zor günler geçirmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin işindeki ve ailesindeki düzenin bozulmasına neden olacak kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına işaret eder.

Rüyada Kavga Edildiğini Görmek

Bir kimse eğer rüyasında kavga edildiğini görürse yani başka kişilerin birbirleri ile kavga ettiğini görürse bu hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin birbirileri ile kavga ettiğini gören kişilerin gerçek hayatta bir konuda görüş birliği ederek, iş ortaklığı yapacağına ve dayanışma içinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Biriyle Tartışmak

Hoş olmayan olaylar yaşamaya ve olumsuz gelişmelerin ortaya çıkmasına rivayet edilir. Rüya sahibinin keyfinin, rahatının ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı insanların varlığı ile değerlendirilir.

Rüyada Patronla Kavga Etmek

Rüyasında patronuyla kavga ettiğini gören kişinin mesleğindeki başarısı artar, o kişi patronu tarafından takdire layık görülecek işler yapar, üstün yeteneği ile ön plana çıkar ve terfi alır diye kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. kavga (03 Aralık 2014 saat: 12:04)

  Rüyamda markette alışveriş yapmaya çalışıyorum ama marketin koridorları o kadar dar ki insan nefes almakta bile zorlanıyor. Sonra ben sakarlık yapmaya başlıyorum önce bir teyzeyi havuza düşürüyorum sonra da koridorda elimde bulunan tepsiyi döküyorum sağ tarafımdan 1 kız sol tarafımdan 2 kız bir erkek geliyor bende yerde döktüklerimi toplamaya çalışıyorum bunlar da uf puf çekiyorlar. Neyse topluyorum eşyalari tam gideceğim laf dalaşına giriyorlar benle bende dayanamıyorum saç baş kavga ediyoruz kızlarla erkek ise izliyor sadece. Sonra bir sürü kisi geliyor her kafadan ayrı ses çıkıyor. Benim sevgilim de geliyor biraz geç olsa da elimi tutuyor.daha sonra pastane sahibine kavgayı detaylı bir şekilde anlatıyorum oradaki erkek de gülüyor laflarimi yalan çıkarmaya çalışıyor. Böyle bitti rüya ne anlama geldiğini çok merak ettim.

 2. sevil (28 Nisan 2014 saat: 18:20)

  Rüyamda carsida babamla el ele geziyorduk kapalı bir kadın vardı kadının yerde serili bir yeşil carsafi vardi bende fark etmeden basdım sonra kac kere ozur dilesemde kadın kabül etmeyrek kolumfan tuttu tam üc def özur diledim .kabül etmeyince bede kavga etmeye basladim bağirdim ama sonra bağirdigim icin pisman oldum agladim .

  Ruyami aciklarsaniz cok sevinirim bu bolumude ayrdıginiz icinde ALLAH RAZI OLSUM

 3. nermin sarıyılmaz (28 Mart 2014 saat: 09:51)

  Rüyamda uzaktan akraba geliyor evide abim, gelinle ortak kullanıyormuşuz misafirin duş alması gerekiyor.Ama yengem izin vermiyor bende onu yok sayıp misafimizin yıkanmasına izin verdim oda duşunu alıp çıkıyor arkasından banyoya bakıyorum banyoyu temizlemeden çıkmış bende arkasından banyoyu temizliyorum yengemde dışarıları badana yapıyor çünkü dışarısıda is olmuş badanadan sonra çok beyaz temiz oluyor bu arada telefonum evde bulamıyorum abime telefonu çaldırmasını söylüyorum telefonu aramaya başlıyorum o sırada yengeme soruyorum telefonu gördünmü oda oralıklı olmuyor misafimizin yıkanmasına izin verdim diye bana kızgınmış bende okadar üzülüyorumki sinirleniyorum ben senin için neler yaptım bunu bana çokmu görüyorsun ağlayarak konuşmaya çalışıyorum sesim çıkmıyor derdimi anlatmaya çalışıyorum iyice sinir krizine giriyorum eşyalara zarar vermeğe başlıyorum bağırıyorum çagırıyorum ama sesim bir türlü çıkmıyor okadar bunalıyorumki adeta boğuluyorum bu rüya ne anlama geliyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,