RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavşak Görmek

Rüyada kavşak görmek, yeni atılacak adımlara, girişilecek işlere, yaşama yeni bir yön vermeye vesile olacak güzel, hayırlı ve kazançlı girişlerde bulunmaya alamet eder. Belirsizliğin biteceği anlamına gelir ve bundan sonra istikrarlı şekilde ilerlemeye, kişinin kendisine verdiği sözlere sadık kalmasına, sürekli değişen heveslerinden vazgeçmesine bu sayede kalıcı başarıyı, huzuru ve mutluluğu da yakalamasına işaret eder.

Rüyada Döner Kavşak Görmek

Hayatın dönüm noktası sayılacak gelişmelerin yaşanacağı, bundan sonra herşeyin çok iyi olacağı, yolunda gideceği, işlerin kolay hale geleceği, kazancın artacağı, başarının her geçen gün çoğalacağı, verilen kararların ve yapılan atılımların yüz güldüreceği, beraberinde maddi ve manevi olarak büyük getiriye vesile olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Dönemeç Görmek

Şer olarak kabul edilir ve büyük aksiliklerin başgöstermesi nedeniyle ticaretin riske girmesine, işlerdeki verimin düşmesine bu nedenle umutların tükenmesine, moralin bozulmasına ve motivasyonun da azalmasına yorulur. Bu durumun bozulan düzenin daha da kötü bir noktaya gelmesine neden olacağına rivayet edilir.

Rüyada Dönemeçli Yol Görmek

Maddi zarara uğramaya, kayıplar yaşamaya, deyim yerindeyse elindekinden ve avucundakinden olmaya, neredeyse iflasın eşiğine gelerek ekmek teknesi olan yere kilit vurmaya tabir edilir. Yaşanacak muhtemel yenilgilere alamet eder.

Rüyada Yol Ayrımı Görmek

Artık bir yerde durmak gerektiği anlamına gelir. Sebat etmeye, bir branşta kalıcı olmak ve tutunmak için çaba göstermeye ve buna uygun hareket ederek çalışmaya aksi takdirde hem zaman kaybına hem de para kaybına uğramaya delalet eder.

Rüyada İki Yol Ayrımı Görmek

Ne yapacağını bilemez hallerden kurtulmanın zorunluluğuna, aksi halde ilerlemenin, gelişmenin, yükselmenin ve iyi noktalara gelmenin mümkün olmayacağına rivayet edilir. Bir seçim yapmadan başarının da, mutluluğunda kalıcı olmayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: