RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek kişinin hayatını etkileyecek, köklü değişiklikler olması anlamına gelir. Rüyada bir kişi sarı renk kavun görürse bu sağlık sorunları yaşayacağına delalet ederken sarı renk dışında görülen kavun şans ve rızık olarak tabir edilir. Rüyada kavun gören kişi üzüntüye ve kedere karışır, sağlığını kaybeder hastalanıp yatağa düşer. Rüyada olmamış yeşil bir kavun sarı kavundan daha iyidir, büyük kavunda küçük kavundan daha iyi ve hayırlıdır.

Rüyada Kavun Yemek

Rüyada yazın yenilen tadı bal gibi olan kavun çok hayırlıdır, rüya sahibi bu kavundan kaç parça ya da kaç tabak yerse eğer o kadar sağlıklı, mutlu ve huzurlu olacak demektir. Eğer rüya sahibi kavunun hepsini bitirmez ve kavundan arta kalan dilimler ya da parçalar olduğunu görürse o zaman kavunun miktarı kadar borca ve zorluğa düşecek demektir.

Rüyada Kavun Kesmek

Rüyada kavun kesmek kişinin moralini bozacak ve canını sıkacak tatsız bir olay yaşayacağına işarettir.

Rüyada Kavun Almak

Rüyada kavun almak kişinin yeni bir yatırım için ortaya koyacağı sermaye anlamına gelir.

Rüyada Kavun Tarlası Görmek

Rüyada kavun tarlası görmek sapkın düşünceleri olan saplantılı kişilere delalet eder.

Rüyada Çok Kavun Görmek

Rüyada çok sayıda kavun görmek, kişinin sıkıntı ve dertlerinin çokluğu olarak tabir edilir.

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek kişinin hiç ummadığı bir yakınının arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığını öğrenerek hayal kırıklığı yaşamasına yorulur.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yemek kısmet anlamına gelir ve kişinin hiç beklenmediği bir işten hayır görmesine delalet eder. Rüyasında tatlı ve kırmızı bir karpuz yediğini gören kişi hiç beklemediği bir anda beklemediği bir fırsat yakalayarak kazanç ve kar elde edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: