RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavun Karpuz Görmek

Rüyada kavun karpuz görmek, pek çok farklı şekillerde yorumlanır. Henüz olgunlaşmamış kavun karpuz görmek, kişinin sağlığı ile ilgili yaşayacağı sıkıntılara işaret ederken, öte yandan olgunlaşmamış karpuz bazen de kişinin çok güçlü bir karaktere sahip olduğuna ve gücünün çoğalacağına işarettir. Tatlı bir kavun görmek yasalarla sıkıntısı olanlara, hapiste olanlara müjdeli haberler anlamına gelir. Rüyasında yeşil karpuz gören kişi bayan ise hamile kalır, bir erkek ise büyük bir arsa sahibi olur ya da hizmetçilere sahip olduğu zengin bir hayat sürer. Hasta bir kişi için rüyada tatlı, olgunlaşmış kavun, karpuz görmek ise şifa bulmaya işaret eder. Sarı kavun görmek işsiz kalmaya, küçük karpuz görmek ise gelirin azalacağına işarettir.

Rüyada Kavun Karpuz Tarlası Görmek

Kişinin her türlü isteğinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine işaret ettiği gibi, bekar kişiler için umulmadık iyi kısmetlere ve yapılacak olan iyi bir evliliğe işarettir. Rüyada kavun karpuz tarlası gören kişi hayatını huzurlu ve rahat geçirir. Rüya sahibinin çocukları nüfuzlu ve zengin kimseler olur.

Rüyada Kavun Karpuz Tarlasında Çalışmak

Kazancın artacağına ve bereket içinde bir sene geçirileceğine işaret eder. Karı yüksek yatırımlar yapılacağına, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına da işaret eden rüya, bolluk ve zenginliğin kişinin alın teri ile çalışmasına bağlı olarak artacağına da yorumlanır. Helal ve düzenli bir rızkın da habercisidir.

Rüyada Kavun Karpuz Görmek Psikolojik Yorumu

Bilinçaltını dışarı vuran rüyalar, genellikle kişinin gerçek hayatta yaşadıkları, istekleri, üzüntüleri ve sevinçleri ile paralellik gösterir. Rüyasında kavun karpuz gören kimse de, gerçek yaşamında şefkate ve desteğe ihtiyaç duymaktadır. Rüya sahibinin çevresinden daha fazla ilgiye ve iyi sözler duymaya ihtiyaç duyduğu anlamına geldiği gibi, bazı değişiklikler yapmak istenildiği ve yol ayrımlarına gelindiği şeklinde de yorumlanabilir. Mevcut sıkıntılı hayattan kurtulup, yeni bir iş ya da yeni bir hayat kurmaya duyulan isteği de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!