RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavun Karpuz Görmek

Rüyada kavun karpuz görmek, pek çok farklı şekillerde yorumlanır. Henüz olgunlaşmamış kavun karpuz görmek, kişinin sağlığı ile ilgili yaşayacağı sıkıntılara işaret ederken, öte yandan olgunlaşmamış karpuz bazen de kişinin çok güçlü bir karaktere sahip olduğuna ve gücünün çoğalacağına işarettir. Tatlı bir kavun görmek yasalarla sıkıntısı olanlara, hapiste olanlara müjdeli haberler anlamına gelir. Rüyasında yeşil karpuz gören kişi bayan ise hamile kalır, bir erkek ise büyük bir arsa sahibi olur ya da hizmetçilere sahip olduğu zengin bir hayat sürer. Hasta bir kişi için rüyada tatlı, olgunlaşmış kavun, karpuz görmek ise şifa bulmaya işaret eder. Sarı kavun görmek işsiz kalmaya, küçük karpuz görmek ise gelirin azalacağına işarettir.

Rüyada Kavun Karpuz Tarlası Görmek

Kişinin her türlü isteğinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine işaret ettiği gibi, bekar kişiler için umulmadık iyi kısmetlere ve yapılacak olan iyi bir evliliğe işarettir. Rüyada kavun karpuz tarlası gören kişi hayatını huzurlu ve rahat geçirir. Rüya sahibinin çocukları nüfuzlu ve zengin kimseler olur.

Rüyada Kavun Karpuz Tarlasında Çalışmak

Kazancın artacağına ve bereket içinde bir sene geçirileceğine işaret eder. Karı yüksek yatırımlar yapılacağına, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına da işaret eden rüya, bolluk ve zenginliğin kişinin alın teri ile çalışmasına bağlı olarak artacağına da yorumlanır. Helal ve düzenli bir rızkın da habercisidir.

Rüyada Kavun Karpuz Görmek Psikolojik Yorumu

Bilinçaltını dışarı vuran rüyalar, genellikle kişinin gerçek hayatta yaşadıkları, istekleri, üzüntüleri ve sevinçleri ile paralellik gösterir. Rüyasında kavun karpuz gören kimse de, gerçek yaşamında şefkate ve desteğe ihtiyaç duymaktadır. Rüya sahibinin çevresinden daha fazla ilgiye ve iyi sözler duymaya ihtiyaç duyduğu anlamına geldiği gibi, bazı değişiklikler yapmak istenildiği ve yol ayrımlarına gelindiği şeklinde de yorumlanabilir. Mevcut sıkıntılı hayattan kurtulup, yeni bir iş ya da yeni bir hayat kurmaya duyulan isteği de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kavun Karpuz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. demet (31 Ağustos 2015 saat: 09:32)

    ben eşimden ayrıyım şu an rüyamda da eşimin evine gitmişim annesiyle konuşuyoruz görümcemle konuşmuyoruz hiç benim yatak odasında oturuyoduk eşim geldi annesini öptü sonrada beni ve ben pazardan kavun karpuz almişim oyle bi rüyaydı işte

  2. songül karlılar (20 Ekim 2014 saat: 11:29)

    rüyamda etli nohut ve fasulye yemeği gördüm bu yemeği annemler yapmış oluyor annemle ablam yani rüyada eşim de bir üst katında oturuyor oluyor eşim yemek istiyor yemek götüreceğiz diye tabağa koyuyorlar dı götürecek birini bulamadık veremedik diyorlardı aynı zamanda biz evimizdeyiz televizyon ve bilgisayar açık pencereden dışarı bakıyoruz ecesuyla anne karpuz tarlasında kavun karışık ama fidanları kurumuş onları toplamış oturmuş dinleniyor ben de kızıma televizyonu sen kapat ben de bilgisayarı kapatayım anneannen yanına gidip yardım edelim karpuz kavunlar çok büyük ve sağlam görünüyordu gidiyorduk uyandım kapımızın zili çaldınormal hayatta

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,