RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavun Yemek

Rüyada kavun yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok yıpratmasından ve dengesiz ve yetersiz beslenmesinden ötürü çok büyük sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine tabir edilir. Aynı zamanda, çok büyük ailesel ya da işsel sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına ve çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada Tatlı Kavun Yemek

Uzun zamandan beri muzdarip olunan bir hastalığın Allah’ın izni ile şifa bulacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına alamet eder.

Rüyada Kavun Karpuz Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı maddi sorunların yakın bir zamanda biteceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, bu sayede az da olsa feraha çıkılacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına ve çok hayırlı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada Kavun Çekirdeği Yemek

Kariyerinde çok iyi yerlere gelmiş olan rüya sahibinin, iş hayatında çok hayırlı ve bol kazanç getiren bir mevkide yer alacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, kazandığı malı ve mülkü hayırlı işler için harcayacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Kelek Kavun Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşamasından ötürü, kendisine, düşman insanlar tarafından çok büyük kötülükler yapılacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kavun Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. hazel (27 Ocak 2015 saat: 10:55)

    Dogada gezerken buyuk bir kavun buldum kopardim kestik tatliyfi guzeldi sonra bi tane daha buldum onuda aldim iki erkek farketti onlar almak icin oraya geldi ama ben kum vardi oraya filan gomdum gwldiler nerde ya filan bulamadilar sakladim onuda boyle bir ruya gordum tabir ederseniz sevinirim

  2. kader (21 Mart 2014 saat: 08:35)

    rüyamda nişanlım düzce ilinde ve ben oraya gidiyorum onun haberi yok. gittikten sonra bir akrabasıyla karşılaşıyorum bir genç uzun boylu kız ama gerçek dünyada akrabası degil. akrabasının kavun tarlası oluyor kavunlar çok çok büyük oluyor biz orta normal boyutlu olanlardan bazen küçük boyutlu olanlardan sürekli yiyoruz . çok sulu bir kavun oluyor hepsi. tarla yol kenarında oluyor sonra nişanlımın kardeşi geliyor gerçekte o kişi kardeşi degil benim sınıf arkadaşım kız. sonra onunla kucaklaşıyoruz ve gidip evde ekmek falan yemek yiyoruz. sonra nişanlımın yanına gitmeyi düşünüyorum ama daha gitmiyoruz düzceyi geziyoruz bol yeşillik oluyor gerçekteki gibi . sonra ova gibi bir yerde geziyoruz rüya bitiyor…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,