RuyaTabirleri.com

Rüyada Kavurma Görmek

Rüyada kavurma görmek, hayırlara yorulmaz. Rüya sahibinin nefsine yenilip, harama, fesada, hırsızlığa, yolsuzluğa ve zinaya karışacağına işaret eder. Kişinin zayıf yönlerine yenileceğine, kendini tutamayıp şeytana uyacağına bu nedenle kusurlu ve günahlı işler yapacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına aynı zamanda Allah katında da kötü ve hayırsız bir kul olacağına tabir edilir. Rüyada kavurma görmek, rüyayı gören kişinin adının kötüye çıkmasına işaret eder.

Rüyada Kavurma Yemek

Rüyada kavurma yemek, haram olmayan kazanca delalet eder. Rüya sahibinin kötü yollardan elde edeceği paraya ve ekmeğe yorulur. Kişi haksızlık ya da iftira ederek veya başkalarının hakkı olana göz dikerek gelir elde edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kavurma Yapmak

Rüyada kavurma yapmak, kavurma yemenin tam aksine tabir edilir ve helal yollardan para kazanmaya işaret eder. Rüya sahibinin emeğini ortaya koyarak, kimsenin malına ya da parasına göz dikmeden, ama az ama çok gelir elde etmesine ve huzur içinde yaşamasına işaret eder.

Rüyada Kavurma Pişirmek

Rüyada kavurma pişirdiğini gören kişi hane içinde küçük ve önemsiz bir sorunla karşılaşacak ama yine de durumun hassasiyeti nedeni ile endişeye, korkuya ve kuşkuya kapılarak zor günler geçirecek, kısa süre içinde de rahatlığa kavuşacak demektir.

Rüyada Kavurmalı Pilav Görmek

Rüyada kavurmalı pilav görmek, kuruluşa ermeye ve şifa bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin hastalığından, borcundan, sıkıntısından ve korkularından kurtulacağına, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kavurma Almak

Rüyada kavurma almak, rüya sahibinin dinden uzaklaşmasına, hayır işlerini bırakmasına, hak yolundan uzaklaşmaya başlamasına tabir edilir. Rüyayı gören kişi, yolunu şaşırıp, ahiret hayatını unutup, zevke, sefaya ve eğlenceye dalacak ama giderek günahlarının çoğaldığını unutacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!