RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kavuşmak

Rüyada kavuşmak, hayır anlamına gelir. Hataların telafi edilmesi için şans elde etmeye, bundan sonra aynı hatalara düşmemeye, insanların gönlünü almaya, hak yememeye, helallik almaya, kendini affettirmeyi başarmaya alamet eder. Cömert kimse olmaya, insanlarla iyi geçinmeye, gerçek bir mümin olmaya, dininin gereklerini yaşamaya, Allah aşkı ile dolmaya tabir edilir. Güvenilir olan ve insanlardan maddi, manevi desteğini esirgemeyen birinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Birine Kavuşmak

Rüyada birine kavuşmak, rüya sahibinin hak yolundan ayrılmayacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına alamet eder.

Rüyada Sevdiğine Kavuşmak

Rüyada sevdiğine kavuşmak, rüyayı gören kişinin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Kavuşmak

Rüyada sevgiliye kavuşmak da sevdiğine kavuşmaya benzer. Yorumu neredeyse aynı şekilde yapılır ve kişinin hayra ve rahmete kavuşacağına, istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına ve sahip oldukları için Allah’a şükretmesini bileceğine delalet eder.

Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak, sağlıklı kalmaya, güzel yaşamaya, hayattan yana razı ve memnun olacak şartlara sahip olmaya, ağız tadı, keyif, lüks ve rahatlık içinde bir yaşam sürmeye, mutluluğun da, bolluğun da tadına varmaya tabir edilir.

Rüyada Birinin Boynuna Sarılmak

Rüyada birinin boynuna sarılmak, geçim sıkıntısı çekmemeye, varlık içinde olmaya, bolluğa ve berekete, kişinin işlerindeki verime, önemli sorunları ve hastalıkları olmayacağına ve ileride torunları ile huzurlu ve sakin bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Kucaklaşmak

Rüyada biriyle kucaklaşmak, tatlı dili ile yılanı deliğinden çıkarmayı başaracak birinin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!