RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaya Görmek

Rüyada kaya görmek, zor, sert ve kesin kararlı bir kimse ile tabir edilir. Rüya sahibi Nuh deyip, Peygamber demeyen kişi olarak tasvir edilir. Bir kere hayır dediği bir iş için, bütün dünya bir araya gelse onu caydıramaz ve kararından döndüremez, evet dediği işler için de aynı şey geçerlidir elbette. Rüya sahibi, sabit fikirlidir ve kendisine faydası olması konusunda azıcık şüphe duyduğu işe yanaşması mümkün değildir. Rüyada kaya görmek, aynı zamanda güç ve sağlamlık anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyası, çelik gibi sağlam sinirleri olduğu ve kolay kolay manevi çöküntü yaşamayacağına işaret eder. Bu rüya, bir kaya kadar büyük ve sağlam mal varlığı edinmek şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Kayaya Tırmanmak

Güç bir işle uğraşmaya ya da imkânsız gibi görünen hayaller kurmaya işaret eder. Rüya sahibi eğer, rüyasında kayaya tırmanmayı başardığını görürse o halde ne kadar zor olsa da başarılı olur ve hiç gerçekleşmeyecek gibi duran hayali de gerçek olur.

Rüyada Kaya Kırmak

Bildiğini okuyan ve inadından vazgeçmeyen kişinin inadını kırmaya işaret eder. Rüya sahibi, iddiacı bir kişinin iddiasını çürütecek ve o kişiye geri adım attıracak demektir.

Rüyada Kayanın Düştüğünü Görmek

Başarıları ve iyi kalpliliği bilinen, şanlı ve şöhretli bir kişinin kaybına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde böyle bir kişinin kurtulamayacağı bir hastalığa yakalanmasına ve herkesi derin üzüntüye boğmasına işaret eder.

Rüyada Kaya Üzerinde Oturmak

Rüya sahibinin geçimini, zengin bir kimse üzerinden sağlayacağına yani sırtını, varlıklı bir kimseye dayayacağına ve bu sayede hayatını idama ettireceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu kişi sayesinde ileride mal varlığı edineceği de rüya tabirleri arasında yer alır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaya Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ilknursonmez (20 Kasım 2015 saat: 23:44)

    Ruyamda annemle birlikte giderken bir otobus bizim ustumuze ustumuze gelir.biz uzaklasiriz o gene gelir.yol daralir o bizi oldurmeye calisir gibi gelir.o sirada biz kayaya cikariz.otibusteki -kahretsin der olmadi der.ve o anda kahvede adamlar olur .birtane adam cikar biyikli adam ciplaktir.ve adam bana arkamdan gelir sarilir.bagririm birak beni kimsin diye birbakarim ki adam cirilciplak.birak derim.adam beni elde etnek ister gibi bagirir.kahvedekilerde guler.ben birak pislik cek cek kendini benden diye bagririm.sonrada uyandim.

  2. Melek (11 Temmuz 2015 saat: 02:02)

    Rüyamda gece konuşmadığım bir akrabamın evine gitmek istiyorum yolu kaybettip bütün kasabayı dolasıyorum bilmediğim yerlere gidiyorum bazı tanıdıklarla karşılaşıp konuşuyorum fakat hiçbirinin davetini kabul etmeyip yoluma devam ediyorum yollar kayalar çıkıyor karşıma sonra siyah bir araba duruyor önümde içinde erol günaydın ve karısı benimle konuşuyorlar nereye gittiğimi soruyorlar cevap olarak kasaba merkezi diyorum sigara karısı ön koltuktan kalkıp oraya oturmamı istiyor ben arka koltuğu tercih ediyorum meyve suyu ve sigara ikram ediyorlar sigara alıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,