RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaya Tuzu Görmek

Rüyada kaya tuzu görmek, her şekilde hayır ve berekettir. Doğru yoldan ilerlendiğini ve helal kazanç elde edildiğini bildiren rüya, kazancın artacağına müjde verir. Kaya tuzu maddi anlamda daha yüksek kazançlar elde etmeye neden olacak işlerle ilgilenmek, bu işler sayesinde hayat konforunu artırmak demektir. Ağız tadıyla yenen yemeklerin, helal rızkın da alameti olan rüya, her açıdan huzurlu, mutlu bir hayat sürüleceğinin de işaretidir. Zahmetsiz para kazanmak, zorlanmadan hayatını sürdürmek ve sevilen kişilere yardım edecek kadar iyi durumda olmak demektir. Fakir kimseler için bundan sonraki hayatlarında geçmişten tamamen farklı koşullara sahip olacaklarını, akıllarında, gönüllerinde kalan ne varsa hepsini gerçekleştirecekleri, sağlık sorunu yaşamadan, bol para kazanarak yaşamlarını sürdüreceklerini bildirir. Adakların yerine geleceğini müjdeleyen rüya, çok sayıda çocuk sahibi olunacağını ve evlat özlemi çekenler için yakın zamanda alacakları müjdeli haberle sevinçten gözyaşı döküp, mutluluklarını sevdikleri kimselerle paylaşacaklarını da tabir eder.

Rüyada Kaya Tuzu Almak

Sevilen kişiden karşılık görmek, bu kimsenin ilgisiyle şımarmak ve daima el üstünde tutulacak bir hayat sürmek demektir. Her yönden şanslı olunacağını da bildiren rüya, kişinin elini neye atsa fayda bulacağına, kısmetlerinin bollaşacağına ve talihinin açılmasıyla maddi durumunu da düzelteceğine delalettir. Akıllı, mantıklı kararlar vermek suretiyle çalışma hayatında kendine yakışır bir yer tutacak olan rüya sahibinin, ailesi başta olmak üzere yakın arkadaşları ve çevresi tarafından da alkışlanıp, destekleneceğini tabir eder.

Rüyada Kaya Tuzu Yemek

Sağlığın iyi olacağını ve yaşanacak küçük rahatsızlıklar dışında kişinin hayatını engelleyen herhangi bir hastalığın mevcut olmayacağını bildirir. Uzun ömürlü olmanın ve dinç, enerjik bir hayat sürdürmenin habercisidir.

Rüyada Kaya Tuzu Görmenin Psikolojik Yorumu

Güçlükler, sorunlar, engeller karşısında son derece istikrarlı durmanın ve kolay pes etmemenin ifadesi olan rüya, kişinin çelik gibi bir iradeye sahip olduğunu da gösterir. Hayata tutunarak yaşamanın, başarıya ve hedeflere odaklanmanın ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!