RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayak Görmek

Rüyada kayak görmek, sorunların bitmesi, borçların hafiflemesi, bedenin ve ruhun şifa bulması, işlerin yoluna girmesi, yaşam kalitesinin artması, maddi imkânların iyileşmesi, harcamaların daha kolay ve rahat şekilde yapılması, kısa yoldan ve kısa zamanda kar getirecek işlere girilmesi şeklinde tabir edilir. Ele geçecek fırsatları doğru değerlendirmeye, ezilmeden, yorulmadan ve yıpranmadan hayatını kazanmaya işaret eder.

Rüyada Kayak Yapmak

Güzel, eğlenceli ve keyifli günlerin yaşanacağı anlamına gelir. Çekilen dertlerin, zahmetin, zorlukların ve meşakkatin geride kalacağına, hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, belirsizliğin, anlaşmazlığın, umutsuzluğun da son bulmasına delalet eder.

Rüyada Kayak Kaymak

Kayak yapmakla aynı şekilde açıklanır ve Allah tarafından gelecek iyiliğe, hayra, şifaya, dermana, bolluğa, berekete, mutluluğa, saadete ve huzura işaret eder. Kalıcı başarılar elde etmek suretiyle rahat etmeye, güzel yaşamaya, daha iyi şartlara sahip olmaya ve hayatın tadını doyasıya çıkarma fırsatı elde etmeye alamet eder.

Rüyada Kayak Merkezi Görmek

Sağlığın yerine geleceğine, kişinin afiyette olacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Kayak Pisti Görmek

Adaletli şekilde rekabet etmeye, rakiplerine üstün gelmeye, öne geçmeye, ticarette büyük yol almaya, önemli oranda kazanç elde etmeye, işinin ehli olmaya, meslekte tecrübe ve bilgi edinerek, profesyonel isimler arasına girmeye hak kazanmaya alamet eder.

Rüyada Kayak Yapanları Görmek

Deyim yerindeyse dost meclislerine ve orada geçirilecek güzel zamanlara, koyu sohbete, onlarla kurulacak çilingir sofralarına, gülmeye, keyiflenmeye, eskileri yad etmeye işaret eder. Diğer yandan da hayatı değerli ve anlamlı kıldığı kadar ona renk ve heyecan katacak insanların varlığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: