RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayak Yapmak

Rüyada kayak yapmak, rüya sahibinin her işini kolay ve hızlı yoldan halledeceğine, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine tabirdir. Aynı zamanda hastalıktan uzak ve sıkıntısız bir ömre de işaret eder. Rüyada başka birinin kayak yaptığını görmek ise, imrenilecek bir hayata kavuşmaya, maddi açıdan zengin bir duruma gelmeye ve itibarlı bir hayata yorumlanır.

Rüyada Kayak Yaparken Düşmek

Rüyasında kayak yaparken düşen kişinin bütün işleri ters gider ve içinden çıkılması güç bir hal alır. Rüyada kayağın devrilip, kişinin sakatlandığını görmesi ise, zarar veren bir işin biteceğini, yeni atılımlar yapılacağını gösterir. Rüyada kayak yapan çok sayıda insanın topluca düştüğünü görmek ise, çevre değişikliği yapılacağını ve toplum nazarında saygın kimselerle tanışılacağını işaret eder.

Rüyada Karda Kayak Yapmak

Rüyasında kar üstünde kayak yaptığını gören kişi ferah ve emniyet dolu bir hayat sürer. Karın üstü kirli ise hastalığa, kar zeminde ara ara toprakların görülmesi ise işlerin aksayacağına yorulur. Karda kayan kişi bir bayansa hayırlı bir kısmet çıkacağına, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine tabir olur.

Rüyada Kar Görmek

Rüyasında kar gören kişi hasta ise iyileşir, uzun bir ömre nail olur. Rüyada kar görmek hayırlara vesiledir ve bekar kişiler için hayırlı evlilikler yapılacağına yorulur. Rüyasında kar yağdığını gören kişi bereketli bir hayat yaşar, rüyasında tipi şeklinde kar yağdığını gören kişinin maddi geliri bir hayli artar ve Allah katında hayırlı işlerle uğraşan, yardımsever bir kimse olur.

Rüyada Düşmek

Rüyasında ayağı kayıp düşen kişi fakir bir hayata sahip olur. Düşeceği esnada bir yerden tutulup son anda kurtulan kişi yakın çevresinden bir kimsenin desteği ile sıkıntılarından kurtulur. Ayağı takılıp düşen kişinin iş çevresi değişir ve işleri de eskisinden daha kötü hale gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!