RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayalık Görmek

Rüyada kayalık görmek, tabir yerindeyse bir kaya kadar kaba ve taş kalpli bir kişi ile tabir edilir. Bir yandan da sağlık ve mutlulukla geçecek hayata, çok çalışıp dünya malı edinmeye, acılara dayanıklı olmaya, güçlüklerin üstesinden gelme kudretine sahip olmaya delalet eder. Bazı rüya tabirleri, kayalık görmek, güvende olmamaya, bazı musibetlere bulaşmaya, belalı kişilerle bir arada olmaya işarettir derler.

Rüyada Kayalık Dağ Görmek

Rüyada kayalık dağ görmek, dağlık, tepelik, kuş uçmaz kervan geçmez bir yere ve insanlara olan katı tutumu nedeniyle böyle bir yerde insandan uzakta yaşama isteğinde olan kimseye tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin kendisi de olabilir, rüya sahibinin hayatındaki bir kimse de olabilir.

Rüyada Kayalık Tırmanmak

Rüyada kayalıklara tırmandığını gören kişi, çok ağır ve zor bir işin üstesinden gelerek herkesi kendine hayran bırakacak ve büyük bir başarının altına imzasını atarak, karşılığını alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kayaların Koptuğunu Görmek

Rüyada kopan koyalar görmek, bir yerde toplanmış kuru kalabalığa tabir edilir. Bu kişiler bilinçsiz bir şekilde bir araya gelip, bir kimsenin güdümünde hareket edecek ve çok büyük tehlikeler yaratacak kimseler olarak tasvir edilirler.

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek, kadri yüce, hatır gönül bilen, alçakgönüllü bir o kadar da işinde başarılı ve rütbeli bir kimseye delalet eder. Rüya sahibi çalışkanlığı sayesinde işinde en yüksek makama yükselecek, mütevazı oluşu sayesinde de kalpleri fethedecek demektir.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmandığını gören kişi, hayatında hiçbir zaman başarısızlığa düşmeyecek ve en zor, en sıkıntılı durumlarda bile sabrı, sağduyusu ve sakinliği sayesinde en az zararla kurtulmayı başaracaktır diye tabir edilir. Kişininazmi, hırsı ve inancı olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kayalık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (10 Kasım 2014 saat: 09:41)

    Rüyamda annem ve kızlarımla birlikte yüksek bir kayalıklardan tırmanıyordum ama anemleri görmüyordum ben tırmandıkça su yükseldi suyun içerisinde hiç görmediğim balık türünde ikitane sarı renkli balık yüzüyordu balıktan önce birsürü kurbağa vardı brn kurbağadan korktuğum için dağa tırmanmaya başladım ve en sonunda su o kadar yükseldiki ben içinde boğulma aşamasına geldim ama su çok berraktı suyun dibi gözüküyordu…

  2. rumeysa (18 Mayıs 2014 saat: 01:06)

    uzun kayalıklara tırmanıyorum. yanımdada sınıfımdan 2 arkadaşım var ama çok samimi olmadıgım arkadasım. tırmanıyorum tırmanıyorum ve biyerde tıkanıyorum, yoruluyorum, basıpta ilerleyebilcek yer bulamıyorum ve aşagı bakıyorum aşagı bakınca yattığım odayı görüyorum. sanki kayalıklar bnm odamdan, yatağımın başından yükselio. nese bn yorulunca arkadaşlarımdan biri telefon getirio, babamı aricam kontörüm yok, itfaiyyi arıcam sonra vazgeciyorum arkadasımdan merdiven istiyorum. merdivenle kayalıklardan iniyorum ve merdivenlerden inerken aslında okadarda yüksekte olmadıgımı görüyorum sonrada uyandım zaten…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,