RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayalıklar Görmek

Rüyada kayalıklar görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında başına gelen kötü bir olaydan ötürü sorunları çözmek ve başına gelen sıkıntıdan kurtulmak için cömert, yardımsever ve dürüst insanlardan yardım alacağına, bu yardımlar sayesinde çok büyük bir ferahlığa kavuşacağına ve işlerinin düzeleceğine alamet eder. Aynı zamanda, hayırlı bir işe girip büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Kayalıklara Tırmanmak

Rüya sahibinin, iş hayatında karşısına çıkan birçok sıkıntıdan alnının akıyla çıkacağına, bu sayede insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, sorunlarından kurtulacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel bir ortaklığa imza atacağına ve hayli zamandan beri birlikte olduğu kişi ile kısa bir zamanda evleneceğine delalet eder.

Rüyada Kayalıklara Çıkmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına alamet eder.

Rüyada Kayalıklardan Atlamak

Rüya sahibinin, çok büyük sorunlar altında ezileceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Kayalıklardan Denize Atlamak

Rüyayı gören kişinin, işlerinde uzun süre boyunca çok büyük zorluklar çekeceğine, gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine ve girdiği büyük bir işten büyük maddi zararlara uğrayacağına ancak sonra ferahlığa kavuşacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!