RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, çok hayırlıdır ve rüyanın tam aksine kişinin başarılı çalışmaları ile ön plana çıkacağına, atılım yapacağına, ileriye gideceğine ve herkesin dikkatini çekecek zaferler elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin toplumda itibarını arttıracak, mesleğinde de bir merdiven daha yükselmesine vesile olacak güzel, hayırlı ve iyi işler yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının kapanacağı, işlerinin kötüye gideceği, kazancının düşeceği ve planlarının istediği gibi yürümeyeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi için huzur ve sükûnetle devam eden mutlu günlerin sona ereceğine, zor ve kötü günlerin geleceğine alamet eder.

Rüyada Birinin Kaybolduğunu Görmek

Geleceği çok dikkate almadan ve hesaplamadan, sadece anı değerlendiren, kafası karışık, genelde mutsuz, memnuniyetsiz ve derbeder olarak hayatını sürdüren bir insanın varlığına işaret eder. Yaşamdan hiçbir beklentisi olmayan karamsar ve mutsuz bir kişiye yorulur.

Rüyada Kızının Kaybolduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntı ve zorluk yaşayacağına, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına ve hayatının da alt üst olacağına delalet eder. Rüya sahibine iyi gelmeyecek ve arkasında pek çok musibet getirecek bazı olayların meydana geleceğine ve bu durumun mesleğindeki başarıya ve evindeki huzura yansıyacağına rivayet edilir.

Rüyada Ayakkabının Kaybolduğunu Görmek

İyi bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin borçlarının gittikçe çoğalacağına, işlerinin ağırlaşacağına, maddi yükümlülüklerin deyim yerindeyse boyunu aşacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına işaret eder ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Arabanın Kaybolduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin ailesini ve kendisini hiç düşünmeden bazı adımlar atacağına ve zarar ederek, huzurunu, rahatını, refahını ve neşesini kaybedeceğine alamet eder. Rüya sahibi hatalarının beledini yokluğa ve mutsuzluğa düşerek ödeyecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,