RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, çok hayırlıdır ve rüyanın tam aksine kişinin başarılı çalışmaları ile ön plana çıkacağına, atılım yapacağına, ileriye gideceğine ve herkesin dikkatini çekecek zaferler elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin toplumda itibarını arttıracak, mesleğinde de bir merdiven daha yükselmesine vesile olacak güzel, hayırlı ve iyi işler yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının kapanacağı, işlerinin kötüye gideceği, kazancının düşeceği ve planlarının istediği gibi yürümeyeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi için huzur ve sükûnetle devam eden mutlu günlerin sona ereceğine, zor ve kötü günlerin geleceğine alamet eder.

Rüyada Birinin Kaybolduğunu Görmek

Geleceği çok dikkate almadan ve hesaplamadan, sadece anı değerlendiren, kafası karışık, genelde mutsuz, memnuniyetsiz ve derbeder olarak hayatını sürdüren bir insanın varlığına işaret eder. Yaşamdan hiçbir beklentisi olmayan karamsar ve mutsuz bir kişiye yorulur.

Rüyada Kızının Kaybolduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntı ve zorluk yaşayacağına, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına ve hayatının da alt üst olacağına delalet eder. Rüya sahibine iyi gelmeyecek ve arkasında pek çok musibet getirecek bazı olayların meydana geleceğine ve bu durumun mesleğindeki başarıya ve evindeki huzura yansıyacağına rivayet edilir.

Rüyada Ayakkabının Kaybolduğunu Görmek

İyi bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin borçlarının gittikçe çoğalacağına, işlerinin ağırlaşacağına, maddi yükümlülüklerin deyim yerindeyse boyunu aşacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına işaret eder ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Arabanın Kaybolduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin ailesini ve kendisini hiç düşünmeden bazı adımlar atacağına ve zarar ederek, huzurunu, rahatını, refahını ve neşesini kaybedeceğine alamet eder. Rüya sahibi hatalarının beledini yokluğa ve mutsuzluğa düşerek ödeyecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaybolduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hacer (21 Aralık 2014 saat: 10:34)

  rüyamda güya sabah kalktığımda dış kapının açık olduğunu fark ettim ve direk çocuklarıma bakmaya gittim büyük oğlumun olmadığını gördüm benim küçük oğlum uyur gezer olduğu için ben buda öyle olduğunu zannettim babasını uyandırmadan deli gibi dışarı fırladım komşumuz kapıdaydı onlara sordum görmedik dediler eşime söylersiniz dedim arabaya binip aramaya gittim pazar günü oldu halde okulda baya çocuk vardı deli gibi çocukları çekip yüzlerine bakıyordum ve bulmadım tam bayılacak gibiydim ben uyanıyorum

 2. hasan (31 Mayıs 2014 saat: 19:04)

  yagmur”31mayıs 2014 saat18 59″ rüyamda eşim ve çocuklarım çok ıssız ve çok karanlık bir yoldan eve dogru güderken birden çocuklarımızın yanımızda olmadıgını farkediyoruz ve deliler gibi onları aramaya başlıyoruz büyük kızımı buluyoruz fakat oglum ve diger ablasını bulamıyoruz üzüntüden çıldırıyorum oglumun terligini buluyoruz ama onları bulamıyoruz ve bulamadanda uyanıyorum.

 3. ece (21 Nisan 2014 saat: 20:16)

  annem rüyasında benım kactıgımı ve cok ağladığını harap olduğunu ve benım 10.günde eve tekrar geldıgımı goruyor bana ruyasında soruyomus nerdeydın neden aramadın dıye ıstanbula muratla gıdıp geldım dıyomusum (muratda nişanlım) benı sopayla dovuyomus ama ben hıc kıpırdamıyormusum gıkım bıle cıkmıyomus hem dövüp hem sarılıyormus.. yorumlarsanız sevınırım.

 4. gülhan yılancı (30 Mart 2014 saat: 11:14)

  rüyamda kızımın okul çıkış saatinden 20 dakika sonra gidiyorum kızımı okulun her yerinde arıyorum fakat bulamıyorum sınıf annesi betülle aramaya çalışıyoruz sonra çantamı ona verip telefonumla eceyi aramaya koyuluyorum sonra babamı kazandaki bahçe gibi bir yerde görüyorum bahçenin içi çok güzeldi. herşey yerli yerinde bitkiler ahenk içinde dikilmiş ben hala eceyi arıyorum sonra eceyi bahçede buluyorum

 5. hatice (20 Şubat 2014 saat: 12:19)

  Rüyam’da kızımla gezmeye gitmiştik.kızımın üstünde kapşonlu kazak (pembe renginde)üstünde fil resmi vardı.altında da kırmızı eşofman vardı(pullu).kızımın kaybolduğunu farkettim.cok telaşlandım.sağa sola saldırmaya başladım.kızımı aramak için evden çıktım.koşuyordum. elimde kızım; kırmızı beyaz renklerinde örgü hırkası vardı.hızlı telaşlı ağlamaklı bi şekilde koşarken polis arabasına çarptım.ama polisten yardım istemedim.kendimi toparlayıp tekrar koşmaya başladım.ama kızımı bulamadım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,