RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaydığını Görmek

Rüyada kaydığını görmek, esasen tek bir şekilde tabir edilmez. Rüyanın yorumu uykusunda kaydığını gören kişinin nereden, ne şekilde ve neyle kaydığını görmesine bağlı olarak değişik ve birkaç biçimde yapılabilmektedir. Çünkü rüyada her objenin, her eylemin ve her olgunun farklı bir anlamı vardır. Bununla birlikte genel anlamı ile kaydığını görmek bazen eğlenceye bazen de sıkıntıya yorulmaktadır.

Rüyada Karda Kaydığını Görmek

Rüyayı gören kişinin bereketli, hayırlı, iyi, güzel, bol kısmetli ve şanslı bir dönem geçireceğine, bu süreçte yarınları için çok doğru adımlar atacağına, dolayısıyla geleceğine değer katacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Buzda Kaydığını Görmek

Rüyasında buzda kaydığını gören kişinin kolay kolay kimsenin cesaret edemeyeceği işlere atılacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine işaret eder. Rüya sahibi kazanmak uğruna gözünü karartacak demektir.

Rüyada Patenle Kaydığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yetenekleri, tecrübesi ve de bilgisi doğrultusunda hareket edeceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin verimliliğinin artmasına, yüzünün de gülmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Kaydıraktan Kaydığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamını bir düzene oturtmaya çalışmakla uğraştığı anlamına gelir. Rüya sahibinin gelirini giderine denkleştirmek için çabaladığına ve bunu da rutin bir hale getirmenin planını yaptığına tabir edilir.

Rüyada Ayağının Kaydığını Görmek

Rüyayı gören kişinin melanetli olaylar yaşayacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: