RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaydırak Görmek

Rüyada kaydırak görmek, rüya sahibinin, içinde bulunduğu kötü durumdan kendisinden daha üst bir mevkide yer alan bir kişinin vereceği bir destek sayesinde çok daha büyük zararlara uğramadan kurtulacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına ve iş hayatında uzun bir zaman boyunca herhangi bir şekilde sorun yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Kaydıraktan Kaymak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan kötü durumlarda nasıl bir yol izleyeceğine karar vermekte çok büyük bir ikilem yaşadığına, bu yüzden bir türlü karar veremediğine, atacağı adımların gecikmesinden ötürü çok kötü durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına ve epey bir zorluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Su Kaydırağı Görmek

Rüya sahibinin karşısına çıkan olaylar karşısında verdiği farklı tepkilerden ötürü çok kötü ve zor durumlara düşeceğine, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve bundan sonra yapacağı çalışmalar, atacağı adımlar ve karşısına çıkabilecek sorunlara karşı çok daha büyük tedbirler alacağına alamet eder.

Rüyada Kaydığını Görmek  

Uzun bir süredir maddi sorunlar ile uğraşan rüya sahibinin, eline geçen kazançla harcamalarını denkleştirmeye çalışacağına, bu sayede çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine tabir edilir.

Rüyada Kaydıraktan Düşmek

Rüyayı gören kişinin, bulunduğu mevkiden dolayı kötü bir duruma düşeceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Kaydıraklı Havuz Görmek

İş hayatında ve aile hayatında zor durumlarla karşılaşan rüya sahibinin, yeni çalışmalar yapacağına ve büyük kazançlar elde ederek sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!