RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayık Görmek

Rüyada kayık görmek zor, sıkıntılı bir döneme girileceğine, kedere, mutsuzluğa, huzursuzluğa işaret eder.  Rüyada kayık satın aldığını gören kimse yakın zamanda bu zor ve sıkıntılı bir döneme girmesindeki  en büyük payın kendisine ait olarak geçireceği zamanlara gireceği şeklinde yorumlanır. Kayık sattığını gören kimse de kendi elleriyle düştüğü bu zor durumun, zor ve sıkıntılı zamanların geride kalacağına işaret eder. Rüyada kayığa bindiğini gören kimsenin de üzüntüye ve mutsuzluğa düşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyanızdaki kayığı, kendi evinizin ortasında gördüyseniz yakın zamanda maddi açıdan dara düşeceğinize, geçim sıkıntısı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kayığın Batması

Rüyada görülen kayığın batması üzüntülerinizin, kederlerinizin, mutsuzluğunuzun biteceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine ve işlerin artık yoluna gireceğine işaret eder. Rüyada kayığın ters dönmesi, devrilmesi yani alabora olduğunu görmek hayatınızın maddi açıdan alt üst olacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağınıza tabir edilmiştir.

Rüyada Balıkçı Kayığı Görmek

Rüyada balıkçı kayığı görmek kayık görmekten farklı yorumlanır. Balıkçı kayığı bir ekmek teknesi olduğundan rüyada görüldüğünde de gören kişi işsizse iş bulacağına, çalışıyorsa terfi alacağına, tüccar veya esnafsa işlerin yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kayık Küreği Çekmek

Rüyada kayık küreği çekmek zor zamanlarınızdan kurtulmak için çok çabaladığınıza yorumlanabilir. Ancak kayık küreğini çektiğiniz halde kayık ilerlemiyor, yerinden kımıldamıyor ya da ters yöne gidiyorsa çalışıp çabalamanıza rağmen gerek dışarıdan gelen müdahaleler gerek yaptığınız yanlışlar yüzünden bu zor ve sıkıntılı dönemin geçemeyeceğine, malınızı mülkünüzü kaybedebileceğinize veya geçiminizde çok zorlanacağınıza işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kayık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zuleyha filyudan (01 Mayıs 2014 saat: 05:54)

    Bakin ruyamda herzamanki gibi yatagimda yatiyordum esimde yanimda ve yine odamda besikte kucuk bebeyim yerde yatakta annem uyuyorduk diyer iki kizim da kendi odalarinda uyuyordu sonra disardan sesler duydum ve annemle beraber camdan disari bakiyorduk iki gencin kavga ettiklerini gorduk ve anneme bakmamamiz gerektiyini soyleyip perdeyi cektim sonra oturma odasina geldim ve odanin balkonun da iki tane balikci kayigi vardi ve balkonda suyun icindelerdi sonra gittim bunu esime soyledim beraber gelip balkona baktik ama bu sefer kayik falan yok ben israrla gorduyumu soylerken baktik balkon tertemiz ve hali serili ve kizlarimin beyaz ayak izleri vardi sonra balkondan asagi baktik ki insanlar eyleniyo halay cekiyorlardi cok muzik sesi duymadim sonra esimde asagiya inip halaya katildi bi kizin elini tutarak halay cekiyordu ben esimin gozune bakinca kizin elini birakip yukari geldi ama kiz hala cekistiriyordu sonra esim yukari geldi ve ona hemen telefon geldi arayan o halay cektiyi kizdi buda ona canim diyordu kiz para istedi esimde hemen abisini arayip onun icin borc istedi ve esimle bunu bana nasil yaparsin diye kavga etmeye basladim bagirdim o sinirle yastigimi yorganimi alip oturma odasina geldim ve o anda cok yasli iki kadin odaya girdi bana biseyler anlatmaya calisiyorlardi ama ne dediklerini hatirlamiyorum oyle uyandim

  2. zuleyha filyudan (01 Mayıs 2014 saat: 05:25)

    Ruyamda kapinin onunde 2tane balikci kayigi yani evin disinda ama balkonda su suyun icinde de iki kayik vardi ve kocamin beni aldattigini gordum sonra tekrar balkona ciktim kayik falan yok ve balkon temizlenmisti hali serili di ve kizlarimin ayak izleri vardi evin icinde de cok yasli 3kadin vardi ve biri annemdi diyer ikisi yabanci sonra da yine kapinin onunde asagda bi eylence yapildigini gordum kalabalikti ama ben gitmedim balkondan seyrettim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,