RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayık Görmek

Rüyada kayık görmek zor, sıkıntılı bir döneme girileceğine, kedere, mutsuzluğa, huzursuzluğa işaret eder.  Rüyada kayık satın aldığını gören kimse yakın zamanda bu zor ve sıkıntılı bir döneme girmesindeki  en büyük payın kendisine ait olarak geçireceği zamanlara gireceği şeklinde yorumlanır. Kayık sattığını gören kimse de kendi elleriyle düştüğü bu zor durumun, zor ve sıkıntılı zamanların geride kalacağına işaret eder. Rüyada kayığa bindiğini gören kimsenin de üzüntüye ve mutsuzluğa düşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyanızdaki kayığı, kendi evinizin ortasında gördüyseniz yakın zamanda maddi açıdan dara düşeceğinize, geçim sıkıntısı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kayığın Batması

Rüyada görülen kayığın batması üzüntülerinizin, kederlerinizin, mutsuzluğunuzun biteceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine ve işlerin artık yoluna gireceğine işaret eder. Rüyada kayığın ters dönmesi, devrilmesi yani alabora olduğunu görmek hayatınızın maddi açıdan alt üst olacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağınıza tabir edilmiştir.

Rüyada Balıkçı Kayığı Görmek

Rüyada balıkçı kayığı görmek kayık görmekten farklı yorumlanır. Balıkçı kayığı bir ekmek teknesi olduğundan rüyada görüldüğünde de gören kişi işsizse iş bulacağına, çalışıyorsa terfi alacağına, tüccar veya esnafsa işlerin yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kayık Küreği Çekmek

Rüyada kayık küreği çekmek zor zamanlarınızdan kurtulmak için çok çabaladığınıza yorumlanabilir. Ancak kayık küreğini çektiğiniz halde kayık ilerlemiyor, yerinden kımıldamıyor ya da ters yöne gidiyorsa çalışıp çabalamanıza rağmen gerek dışarıdan gelen müdahaleler gerek yaptığınız yanlışlar yüzünden bu zor ve sıkıntılı dönemin geçemeyeceğine, malınızı mülkünüzü kaybedebileceğinize veya geçiminizde çok zorlanacağınıza işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: