RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayın Görmek

Rüyada kayın görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin kafasının rahat etmesine, geçim derdinin bitmesine, kötü düşüncelerinin, korkularının, hastalıklarının da sona ermesine vesile olacak çok hayırlı gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir ve rüya sahibinin ettiği duaların Allah katında karşılık göreceğine işaret eder. Mutlu olmaya, bolluk, bereket ve zenginlik elde etmeye, keyif, neşe ve ağız tadı bulmaya alamet eder.

Rüyada Kayın Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin eğitim hayatından başlayarak, meslek hayatında da çok başarılı olacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi, her geçen gün yaptığı işte uzmanlaşacak ve bunun da sayısız ayrıcalıklarını yaşayacak demektir.

Rüyada Kayınvalide Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamındaki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına dolayısıyla maddi gününün de artacağına rivayet edilir.

Rüyada Kayınpeder Görmek

Rüyayı gören kişinin gergin ve öfkeli günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin insanlarla olan iyi geçimine nazar değeceğine bu nedenle aralarının açılacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine alamet eder.

Rüyada Kayınpeder ve Kayınvalide Görmek

Rüyayı gören kişinin borçlarından, hastalıklarından, huzursuzluklarından, korkularından ve endişelerinden kurtulabilmesi için büyüklerinden destek göreceği anlamına gelir. Yani rüya sahibinin sorunlarından bu kişiler sayesinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada Kaynını Görmek

Rüyayı gören kişinin başarısız olacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine, bu nedenle yokluğa düşeceğine ve zor günler geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine ve tüm bunlar nedeni ile ruhsal çöküşe geçeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: