RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayın Görmek

Rüyada kayın görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin kafasının rahat etmesine, geçim derdinin bitmesine, kötü düşüncelerinin, korkularının, hastalıklarının da sona ermesine vesile olacak çok hayırlı gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir ve rüya sahibinin ettiği duaların Allah katında karşılık göreceğine işaret eder. Mutlu olmaya, bolluk, bereket ve zenginlik elde etmeye, keyif, neşe ve ağız tadı bulmaya alamet eder.

Rüyada Kayın Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin eğitim hayatından başlayarak, meslek hayatında da çok başarılı olacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi, her geçen gün yaptığı işte uzmanlaşacak ve bunun da sayısız ayrıcalıklarını yaşayacak demektir.

Rüyada Kayınvalide Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamındaki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına dolayısıyla maddi gününün de artacağına rivayet edilir.

Rüyada Kayınpeder Görmek

Rüyayı gören kişinin gergin ve öfkeli günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin insanlarla olan iyi geçimine nazar değeceğine bu nedenle aralarının açılacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine alamet eder.

Rüyada Kayınpeder ve Kayınvalide Görmek

Rüyayı gören kişinin borçlarından, hastalıklarından, huzursuzluklarından, korkularından ve endişelerinden kurtulabilmesi için büyüklerinden destek göreceği anlamına gelir. Yani rüya sahibinin sorunlarından bu kişiler sayesinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada Kaynını Görmek

Rüyayı gören kişinin başarısız olacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine, bu nedenle yokluğa düşeceğine ve zor günler geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine ve tüm bunlar nedeni ile ruhsal çöküşe geçeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kayın Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. huseyin (19 Ekim 2015 saat: 10:00)

    Iyi gunler,

    Ruyamda mutfakta olmus oluyorum nisanlimla berader. Sonra nasil olduysa birden annem kayınımın eline vurduğunu göruyorum. Kayınımın ağladiğini ve eli ( daha cok bilek kismi) kizardigini gördum. Anneme bagiriyodum musafire sen nasil vurursun diye. Kayın annemde vardi ama cok sakindi. Nisanlim kardesini o şekilde gordugunde uzulup aglamisti, aglayasi beni çok kötu etmisti. Uyandigimda kotu bir hisle uyandim

  2. sonnur (28 Mart 2015 saat: 21:05)

    Ruyamda kayinvalidem ile goruncemi gordum kayinvalideme bagiriyodum allah sana sekiz yil daha omur versin enistene yedir diye oda tuvaletini temizleyip disariyi toparliyordu kocam geldi oda onlara bagiriyodu cok sinirliydi kayinvalidem cok guzellsmisti daha sonra kayinvalidem ile evde oturuyoduk diger gorumcemle kocasi geldi gorumcem camasirlari komsuya goturup yikayacagini soyledi oda dediki ic camasirlarimi gelin yikasin

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,