RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayınbirader Görmek

Rüyada kayınbirader görmek, ağız tadının, keyfin, moralin kaçmasına, kişinin güvendiği dağlara kar yağmasına ve sevdiği, dostum, kardeşim dediği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratıp, sırtından vuracağına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin iyi sandığı kişilerden zarar göreceği, o insanların kendisinin düşündüğü gibi iyi kimseler olmadığını anlayacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada kayınbirader görmek, rüya sahibinin anlaşmazlığa düşeceği kişilerin olduğuna delalet eder.

Rüyada Kayınbiraderle Kavga Etmek

Rüyasında kayınbirader ile kavga ettiğini gören kişi kendisine haksızlık ya da kötülük yapacak kişiye değil de bu işte hiç sorumluluğu bulunmayan ve rüya sahibine çok değer veren kişiye patlayacak ve onu çok kıracak demektir. Kişi, hatasını anladığı zaman çok pişman olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kayınbiraderle Sevişmek

Rüyada kayınbiraderle sevişmek, rüya sahibinin hayatında bazı değişlikler yapmak zorunda kalacağına, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına ilk önce çok üzülüp, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine ve yarınlarına bakacağına delalet eder.

Rüyada Kayınbiraderin Öldüğünü Görmek

Rüyada kayınbiraderin öldüğünü görmek o kişinin ömrünün uzun olacağı anlamına gelirken aynı zamanda da sıkıntılarından, dertlerinden, soru işaretlerinden ve korkularından kurtulacağına, huzura ve rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kayınbiraderle Evlenmek

Rüyada kayınbiraderle evlenmekrüya sahibinin yangına körükle giden, gereksiz vesvese yapıp, ortalığı daha da kötü bir hale çeviren kimse olduğu şeklinde tasvir edilir. Kişi anlamsız yere hem kendi hem de çevresindekilerin huzurunu kaçırıyor demektir.

Rüyada Kayınbiraderin Karısını Görmek

Rüyada kayınbiraderin karısını görmek, rüya sahibini çekemeyen, kendisinden daha başarılı, daha varlıklı ve daha güzel olduğu için onu istemeyen bir kişi olduğu anlamına gelir. Bu insan rüya sahibini kötüleyip, arkasından yalan yanlış konuşarakitibarını zedelemeye çalışabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,