RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayınbirader Görmek

Rüyada kayınbirader görmek, ağız tadının, keyfin, moralin kaçmasına, kişinin güvendiği dağlara kar yağmasına ve sevdiği, dostum, kardeşim dediği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratıp, sırtından vuracağına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin iyi sandığı kişilerden zarar göreceği, o insanların kendisinin düşündüğü gibi iyi kimseler olmadığını anlayacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada kayınbirader görmek, rüya sahibinin anlaşmazlığa düşeceği kişilerin olduğuna delalet eder.

Rüyada Kayınbiraderle Kavga Etmek

Rüyasında kayınbirader ile kavga ettiğini gören kişi kendisine haksızlık ya da kötülük yapacak kişiye değil de bu işte hiç sorumluluğu bulunmayan ve rüya sahibine çok değer veren kişiye patlayacak ve onu çok kıracak demektir. Kişi, hatasını anladığı zaman çok pişman olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kayınbiraderle Sevişmek

Rüyada kayınbiraderle sevişmek, rüya sahibinin hayatında bazı değişlikler yapmak zorunda kalacağına, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına ilk önce çok üzülüp, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine ve yarınlarına bakacağına delalet eder.

Rüyada Kayınbiraderin Öldüğünü Görmek

Rüyada kayınbiraderin öldüğünü görmek o kişinin ömrünün uzun olacağı anlamına gelirken aynı zamanda da sıkıntılarından, dertlerinden, soru işaretlerinden ve korkularından kurtulacağına, huzura ve rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kayınbiraderle Evlenmek

Rüyada kayınbiraderle evlenmekrüya sahibinin yangına körükle giden, gereksiz vesvese yapıp, ortalığı daha da kötü bir hale çeviren kimse olduğu şeklinde tasvir edilir. Kişi anlamsız yere hem kendi hem de çevresindekilerin huzurunu kaçırıyor demektir.

Rüyada Kayınbiraderin Karısını Görmek

Rüyada kayınbiraderin karısını görmek, rüya sahibini çekemeyen, kendisinden daha başarılı, daha varlıklı ve daha güzel olduğu için onu istemeyen bir kişi olduğu anlamına gelir. Bu insan rüya sahibini kötüleyip, arkasından yalan yanlış konuşarakitibarını zedelemeye çalışabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kayınbirader Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. rukiyye (29 Ağustos 2015 saat: 11:27)

  suan kocamin ailesiyle konusmuyoz ama ruyamda kocamin ailesinin evine gittim annesi babasi kardesleri herkes evde vebana hic bisey demediler aksine iyi davrandilar kocamin ilk esi yanima geldi hatrimi sorup cok iyi davrandi sonra ayrildigim esimde ordaydi onu gorunce tedirgin oldum sonra annemle beni gorunce bir utu masasina benziyo ama sade celik onu bize firlatti bende alip ona vurmak amacli attim.o korku tedirginlik icinde uyandim.

 2. kadir (08 Mart 2015 saat: 01:08)

  Rüyamda bir grup sokak köpeğinim saldırısına uğramak üzereyken annemin onları kovduğunu hemen arkasından kayınbiraderimin bir yılanı tutmaya çalışırken ona yol gösterdim ve o da yılanım kafasını koparıp bana gösterdi.yorumunuzu rica ederim.

 3. Fulya (11 Ocak 2015 saat: 09:10)

  Ruyamda kayınımın evındeyız kalabalığız eltiler kayınlar çocuklar ve birde bebek var çok tatlı doyamadım sevmeye. Ev dagınız bulaşıklar var ben ve buyuk kızım hertarafı toplayıp yıkadık tertemiz ettik. Kucuk kayınım karauzum yıyor peynır ekmekle bende ben öğrettım bu aileye uzum peynır yemeyi dedim. Daha sonra ortanca kayınım kanepenin altından iki oaket kara üzüm çıkartıyor herkes yesin kendi üzüm bağindan toplamış. Bende seneye daha çok olur dıyorum ve herkeslle beraber bende bir iki tane yedim galiba. Ortam karanlık insanlar suratı asık tek neşeli mutlu olan benim.

 4. yener (18 Aralık 2014 saat: 02:58)

  Merhabalar rüyamda kayınpederimin bana çok içten sarıldığını gördüm bir huzur gibi geldi anlamı nedir acaba?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,