RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayınço Görmek

Rüyada kayınço görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapmış olduğu ya da yapacağı bazı çalışmalardan ötürü içine düşeceği sıkıntılı durumlarda çok güçlü ve çok geniş yetkileri olan bir kişi tarafından korunacağına, bu yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine ve atacağı adımları daha dikkatli ve detaylı bir şekilde düşünerek hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada Bacanak Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında düştüğü sıkıntılı bir durum karşısında kendisine çok büyük yardımları dokunmuş bir kişi ile aralarında tatsız bir durum olacağına ve bu yüzden çok büyük bir kırgınlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Enişte Görmek

İş hayatında çok büyük kazançlar elde edip üst mevkilere gelmiş olan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde kendi yeteneklerini kullanarak büyük çalışmalar ve hayırlı projeler ortaya koyacağına ve attığı her adımda çok daha büyük başarılar kazanarak her daim üst düzey işlere imza atacağına tabir edilir.

Rüyada Görümce Görmek

Rüyayı gören kişinin, ailesine yakın bir zamanda bir katılacak olan bir bebek sayesinde çok sevineceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, bazı rüya tabirlerinde tam tersi bir anlama gelecek şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada Baldız Görmek

İş hayatında ya da sosyal hayat içerisinde rüya sahibini çekemeyen insanlar tarafından çok büyük dedikodular yapılacağına, bu dedikodular yüzünden çok büyük üzüntüler yaşanacağına ve bu sebeple insanlara küsüleceğine tabir edilir.

Rüyada Enişte Görmek

Rüyayı gören kişinin ortaya koyduğu çalışmaları çekemeyen bir kişi tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!