RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayınvalide Görmek

Rüyada kayınvalide görmek, ferahlıktır ve esenlik bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin hafifleyeceğine, daha rahat para kazanacağına bu sayede daha kolay bir yaşama kavuşacağına rivayet edilir. Hayırlara alamet eder ve sürpriz gelişmeler yaşamaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine başarı ve mutluluk getirecek işler yapma fırsatı elde edeceği anlamına gelir. Rüyada kayınvalide görmek, şans ve kısmet olarak kabul edilir.

Rüyada Kayınvalide ve Kayınpeder Görmek

Rüyada kayınvalide ve kayınpeder görmek evli kişiler için eş tarafından gelecek hayra işaret ederken bekâr kişiler için aile büyüklerinden görülecek desteğe ve yardıma alamet eder. Bu rüya her durumda rüya sahibinin kendisine uzatılacak yardım eline yorulur.

Rüyada Kaynana Görmek

Rüyada kaynana görmek, kurtuluş ve şifa olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mutlu ve huzurlu olacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine alamet eder.

Rüyada Kayınvalide Adayını Görmek

Rüyada kayınvalide adayını görmek, rüya sahibinin yaptıklarını destekleyen, aldığı kararlarda yanında duran, hem kötü günlerinde hem de iyi günlerinde kendisiyle birlikte olacak bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Kayınvalidenin Ölmesi

Rüyada kayınvalidenin ölmesi, iyi değildir ve sıkıntı olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin bir takım sıkıntılarla karşı karşıya kalacağına, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Kayınpeder Görmek

Rüyada kayınpeder görmek, uğursuzluktur ve tatsız olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin insanlarla arasının açılacağı, moralinin ve keyfinin bozulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kaynını Görmek

Rüyada kaynını görmek, rüyayı gören kişinin yüzünün asılmasına neden olacak olayların yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin mutsuz, sinirli ve huzursuz olacağı günler geçireceği, yaşadığı gerginliğin bedenini dahi etkileyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,