RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayıp Görmek

Rüyada kayıp görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, bu yüzden çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına, uzun zamandan beri başına gelen kötü olaylardan ötürü insanlardan soğuyacağına ve onlarla arasına epey bir mesafe koyacağına delalet eder.

Rüyada Kayıp Birini Aramak

Rüyayı gören kişinin, çektiği sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, çok kısa bir zaman içinde büyük kazançlar elde edeceğine, hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına ve hayatını çok daha iyi ve daha güzel bir şekilde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kayıp Çocuk Bulmak

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisi için çok büyük anlamları olan bir mevkiye terfi edileceğine, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenerek çocuk sahibi olacağına ve çok büyük bir zenginliğe sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Kayıp Eşyayı Bulmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak çok uzun zaman önce ortaya koyduğu bir çalışmaya fon bulmak için yaptığı girişimlerden birinden yakın bir zaman içinde bir haber alacağına ve çok büyük bir şaşkınlık yaşadıktan sonra rafa kaldırdığı çalışmaya geri döneceğine işaret eder.

Rüyada Kayıp Ayakkabı Görmek

Rüya sahibinin, kısa bir süreliğine çok sıkıntı çekeceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,