RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayış Görmek

Rüyada kayış görmek, işlerdeki kontrolü kısmi olarak kaybetme noktasına gelmek demektir ancak bu durum işlerin bozulacağı ya da ciddi bir sıkıntı yaşanacağı anlamına gelmez. Dalgınlık veya stres nedeni ile kişinin yapacağı bazı hatalara karşı uyarıcıdır. Özellikle para konularında elindeki birikimi gereksiz harcamalarla tüketen kişilerin ilerleyen zamanlarda bir mali sorunla yüzleşmek zorunda kalabileceklerini bildirir. Kayış, kontrolün ele alınması gerektiği konusunda bir ikaz olarak görülmeli, özellikle iş ve özel hayat arasında denge oluşturmaya çalışılmalıdır. Herkesin fikrine saygı duymakla, insanların yönlendirmelerine karşı dayanıksız olmak arasında kalındığını, deyim yerindeyse başkalarının ipiyle kuyuya inmek yerine kendi kararlarını almak gerektiğini ifade eder. Rüyada kayış görülmesi daha kontrollü, yönetimi ele alan bir kişilik sergilenirse çok başarılı bir iş hayatına sahip olunacağının da müjdesini verir.

Rüyada Kayış Kopması

Mevcut düzenin bozulması veya sekteye uğraması demektir ki rüya sahibinin inisiyatifi ele alması gerektiğinin de altını çizer. Kişinin başına ne gelirse gelsin, tüm olumsuz şartlara rağmen mücadeleden asla vazgeçmeyeceğine ve işleri yeniden yoluna koyarak eskisinden daha sağlam bir mevki elde edeceğini, problemleri çözerken elde ettiği deneyimler sayesinde gelecekte de rahat edeceğini tabir eder. Geçici de olsa yaşanacak bir maddi sıkıntının çabuk geçeceğine, kaybın az olacağına yorumlanır.

Rüyada Kayış Kemer Görmek

Rızkını çıkarmak için çok çalışan kişilerin bugüne kadar yaptıkları birikimin,  tasarrufun ve gösterdikleri özenin sonucunu en güzel şekilde alacaklarına, evlerinde daima bolluk olacağına ve bereketli bir döneme gireceklerini müjde verir. Para konusunda hiçbir sıkıntı kalmayacağını, kişinin alacağı güzel haberlerle yaşamın keyfini süreceği güzel günler göreceğine işaret eder. Sağlıklı ve bol paralı, mutlu bir hayatı simgelerken, kişinin çalışkanlığı sayesinde kendisine güzel bir hayat inşa edeceğine yorulur.

Rüyada Kayış Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle maddi konularda tek bir kaynağa yönelmeyen ve hayatını belli bir standartta tutmak için farklı gelir kaynakları yaratmaya çalışan kişilerin temkinli hallerine işaret eder. Genelde gelecek konusunda daha garantici bir yaklaşım içinde olunduğunu, kişinin yaşayabileceği bir olumsuzluğa karşı her zaman hazırlıklı olmaya çalıştığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!