RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada kayısı ağacı görmek, fırsat elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi, pek çok olanağa sahip olacak, eli bolluk içinde rahat ve huzurlu bir hayat geçirecek demektir. Sağlık, güzellik ve iyilik anlamına gelir. Rüyada kayısı ağacı görmek, birkaç yerden birden gelecek olan iş olanaklarına delalet eder. Kişinin çok parlak, renkli ve güzel günler geçireceği bir dönem olarak tabir edilir. Rüya sahibinin şansı bu dönemde çok açıktır.

Rüyada Kayısı Ağacından Kayısı Toplamak

Maddi olanaklar elde etmek şeklinde açıklanır. Rüyasında kayısı ağacından kayısı topladığını gören kişi pek çok iş teklifi alacak demektir. İşleri açılacak, kazancında kara geçip, tüm maddi sıkıntılarından da kurtulacak diye tabir edilir.

Rüyada Kayısı Yemek

Rüyada kayısı yemek, geleceğin parlak, kaderin de güzel olmasına delalet eder. Rüya sahibi hayatta güzel şeyler yaşayacak, iyi insanlarla karşılaşacak, belalardan ve kazalardan korunacaktır. Allah rüya sahibi için hayırlı yazılar yazmıştır diye tabir edilir.

Rüyada Kayısı Toplamak

Birikim yapmaya işaret eder. Rüyasında kayısı topladığını gören kişi gerek iyi günlerini, gerek kötü günlerini düşünerek kıyıya köşeye üç beş kuruş para atıyor, yaşlandığı zaman iyi şartlarda yaşamak için de mülkiyet edinmeye çalışıyordur.

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek çok hayırlıdır, büyük kısmet ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibi maddi anlamda değeri olan eşyalara sahip olacak, sıhhati, mutluluğu ve huzuru da yerinde olacak demektir.

Rüyada Kayısı Çiçeği Görmek

Rüyada kayısı çiçeği görmek, rüya sahibinin yüzünü güldürecek olan güzel ve olumlu gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında bazı sürpriz gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Rüyada kayısı çekirdeği görmek, şans anlamına gelir. Ferahlık bulmaya, huzura kavuşmaya, sakin ve güzel bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kayısı Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gulperi t (05 Mayıs 2014 saat: 10:43)

  Ben evden dışarı çıkıyorum ve dünya o kadar karanlık tiki bir sokak lambasının altında toplanmış busuru beyaz elbiseli adam ben onların yanina gittim ve yasli biri bana dediki git azrahili bul getir zamanın az ben binada koşmaya başladım ve bağırıyorum azrahil nerdesin diye kendini gostermesen bile ellimi tut diye çılik atiyordum ve sonra yeni evlenmiş abla min evinin oraya gittim ve orda olmadığını hissettim eve doğru koşarken ciligim devam ediyordu ve bi gölgenin sa ellimi tutuğunu hissettim ve eve doru koşmaya başladım ve önüme sürüyle koyun çıktı çok karanlıktı ve o toplu insanları yanina gittiğim de bana yasli adam tam zamanındageldin dedi ? Ruyami simdiden yorumladiginiz icin tsk ler :)

 2. ayşe güllüoğlu (26 Nisan 2014 saat: 14:02)

  merhaba
  Rüyamda, bir okulun bahçesinde şeftali büyüklüğünde kayısılar olmuş ve yere doğru sarkmış bekçiye toplayabilrmiyim diye soruyorum topla diyor. tam toplarken bir bayan geliyor benim büyük olup almak istediğim kayısıları beni itekleyip hepsini topluyor bana küçük kayısılar kalıyor onları topluyorum bir poşet sonra o bayanın yere düşürdüğü 3-4 tane büyük kayısıları da yerden alıp poşetime atıyorum hatta bir tanesini de yiyorum çok tatlı ve çok güzeldi iyi ki toplamışım diyorum. sonra Isparta da bir akrabamın bahçesine gidiyorum ve oradan da büyük kırmızı elma, papaz erik salatalık ,yenidünya,domates patates topladım ve sonra uyandım. bu rüyamı çok net gördüm ve toplarken çok eğlendim mutluydum.Akşama menemen yemeği ve patates biber kızartması yaparım diyordum:)
  Yorumunuzu bekliyorum teşekkürederim

 3. zeynep (16 Nisan 2014 saat: 17:53)

  Ruyamda akrabam olan kadinin (dayimin gelini su an kusuz 7 yildir konusmuyoruz.)iki omuzuna elimi dokundugumda,iki yaninda sert cikintilari oldugunu farkediyorum.iki yanlarindan kanatlanip dallanip budaklanmaya basliyor,ucmaya hazirlaniyor.giderken de bana bakiyordu.oradakiler”dogum yapacak her kadinda cikar bunlar “diyorlar.bu arada ablamin kayinvalidesi agir hasta.ben de mr sonucumu bekliyorum.ruya yorumunuz icin simdiden tesekkurler.

 4. özge (29 Aralık 2013 saat: 17:49)

  Rüyamda büyük bir kır bahcesindeydim. orada herkes toplanmıştı,ve birsey kutlucakmıs gibiydik herkeste bir sevinc vardı.daha sonra sırayla büyük büyük üc tana kayısıyı birileri getiriyodu ve o bahcenin tam ortasına koyuyorlardı . herkes o kocaman kayısıdan koparıp yiyordu. üctane olmus kocaman kayısıydı bunlar yani bütün herkese yetecek kadar büyüktü. ben ise icimde bi mutlulukla cevremde olup bitenleri izliyordum. sonra bahcenin tam orta yerinde bulunan o büyük kayısıdan bende bir parca koparıp yemeye basladım hava cok sıcaktı ben mutlu hissediyordum kendimi . kayısıyı da üctane adam getiriyodu ama ben onların kim olduklarını bilmiyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,