RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada kayısı ağacı görmek, fırsat elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi, pek çok olanağa sahip olacak, eli bolluk içinde rahat ve huzurlu bir hayat geçirecek demektir. Sağlık, güzellik ve iyilik anlamına gelir. Rüyada kayısı ağacı görmek, birkaç yerden birden gelecek olan iş olanaklarına delalet eder. Kişinin çok parlak, renkli ve güzel günler geçireceği bir dönem olarak tabir edilir. Rüya sahibinin şansı bu dönemde çok açıktır.

Rüyada Kayısı Ağacından Kayısı Toplamak

Maddi olanaklar elde etmek şeklinde açıklanır. Rüyasında kayısı ağacından kayısı topladığını gören kişi pek çok iş teklifi alacak demektir. İşleri açılacak, kazancında kara geçip, tüm maddi sıkıntılarından da kurtulacak diye tabir edilir.

Rüyada Kayısı Yemek

Rüyada kayısı yemek, geleceğin parlak, kaderin de güzel olmasına delalet eder. Rüya sahibi hayatta güzel şeyler yaşayacak, iyi insanlarla karşılaşacak, belalardan ve kazalardan korunacaktır. Allah rüya sahibi için hayırlı yazılar yazmıştır diye tabir edilir.

Rüyada Kayısı Toplamak

Birikim yapmaya işaret eder. Rüyasında kayısı topladığını gören kişi gerek iyi günlerini, gerek kötü günlerini düşünerek kıyıya köşeye üç beş kuruş para atıyor, yaşlandığı zaman iyi şartlarda yaşamak için de mülkiyet edinmeye çalışıyordur.

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek çok hayırlıdır, büyük kısmet ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibi maddi anlamda değeri olan eşyalara sahip olacak, sıhhati, mutluluğu ve huzuru da yerinde olacak demektir.

Rüyada Kayısı Çiçeği Görmek

Rüyada kayısı çiçeği görmek, rüya sahibinin yüzünü güldürecek olan güzel ve olumlu gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında bazı sürpriz gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Rüyada kayısı çekirdeği görmek, şans anlamına gelir. Ferahlık bulmaya, huzura kavuşmaya, sakin ve güzel bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,