RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek güzel ve mutluluk verici gelişmelerin olacağına işaret eder. Rüyada kışın ortasında kayısı görmek iyi değildir. İşlerin azalmasına ya da durmasına bu nedenle de kişinin rızkının ve kazancının düşmesine, geçim sıkıntısı ve yokluk yaşamasına işaret ederken aynı zamanda manevi olarak da üzülüp yıpranmasına delalet eder.

Kayısıyı olması gereken zamanda görmekse çok iyidir. Maddi sıkıntıların yok olmasına kazancın artmasına, bolluk ve bereket olmasına, kişinin üzüntülerinden ve kederinden kurtulmasına delalet eder. Bir başka tabire göre kayısı kısmettir. Rüyada kayısı ağacı görmek herkese faydalı olmaya çalışan, iyi kalpli, fedakâr, merhametli ve alçak gönüllü birine işaret eder.

Rüyada Kayısı Yemek

Rüyada kayısı yediğini gören kişinin kısmeti açılır, her konuda şansı yaver gider ve karşısına pek çok fırsat kapısı çıkar.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Rüyada kayısı çekirdeği görmek çok hayırlıdır, kişinin hayırlı işlere gireceğine ve kar elde edeceğine işaret eder. Rüyasında kayısı çekirdeği gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacak ve müjdeli haberler duyacak demektir.

Rüyada Kayısı Toplamak

Rüyada kayısı toplamak kişinin rızkı olarak tabir edilir. Rüyasında kayısı toplayan kişi kazancının bir kısmını biriktirerek mal mülk sahibi olacak demektir.

Rüyada Kayısı Çiçeği Görmek

Rüyada kayısı çiçeği görmek çok güzeldir. Rüya sahibinin iyi ve güzel şeylerle karşılaşacağına, üzüntülerinden, dertlerinden ve parasal sorunlarından kurtularak rahat bir nefes alarak nihayet esenlik bulacağına işaret eder.

Rüyada Kayısı Suyu İçmek

Rüyada kayısı suyu içmek hastalıklardan kurtularak şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Rüyada kayısı kurusu görmek de yemek de çok hayırlıdır, Kısmet ve şans kapılarının açık olduğuna, kişini işlerinin yaver giderek bol kazanç elde edeceğine işaret eder. Kuru kayısı esenlik ve ferahlık anlamına gelir.

Benzer rüyalar: Rüyada kaysı görmek

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,