RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayısı Toplamak Görmek

Rüyada kayısı toplamak, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, hoşgörülü bir kadına, sevilecek hayırlı ve güler yüzlü bir eşe, nimetlerin çokluğuna, elinize ulaşacak paraya, tez zamanda alınacak hayırlı bir habere işarettir. Kayısı toplayan kişinin malı artar ve bir ganimete ulaşır. Bu rüya beklenilen haberlerin gelmesine, arzuların gerçekleşmesine, yapılacak yararlı işlere, insanlara ihsanda bulunmaya, yaşanılacak gönül ilişkisine işarettir.

Rüyada Kayısı Görmek

Bu rüya mevsime göre değişmektedir. Eğer kayısıyı kendi mevsiminde görürseniz rüya hayırlı olur. Mevsiminde görülen kayısı sağlık, başarı, mutluluk, hayır ve esenliktir. Rüya sahibinin ulaşacağı izzet ve ikramdır. Nimetlerin çokluğu, bereketin artmasıdır. Mevsimi dışında görülmesi ise üzüntü ve kederdir.

Rüyada Yeşil Yapraklı Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada görülen yeşil rengi her zaman hayırdır ve mutluluktur. Yeşil yapraklı kayısı ağacı ele geçecek mal, tez zamanda gelecek kısmet, sevindirecek bir müjdeli haberdir. Eğer kayısı ağacının yaprakları solmaya başlamışsa bu ihtiyarlığa, çekilecek kısa bir üzüntüden sonra menfaate ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Kayısı Yediğini Görmek

Rüyada yenilen kayısı kişinin şansıdır. Eğer kayısı lezzetli ve güzelse işleri yolunda gider, iyi şanslı olur. Buruk tadı olan ve acı kayısı ise rüya sahibi için yararsız bir mala veya faydasız amele işarettir. Kayısı yiyen kişinin şansı, bahtı açık olur. Hiç ummadığı yerlerden kendisine bir menfaat erişir.

Rüyada Olgunlaşmış Kayısı

Bu rüya kısa sürede alınacak güzel haberdir. Eğer rüyanızda olgunlaşmamış kayısılar görürseniz, bu uzun süre sonra gelecek ve sizi sevindirecek habere işarettir.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Rüyada kayısı çekirdeği gören kişi mutlu bir haber alır. Kayısının açılarak içinden çekirdeğinin çıktığını gören bir bebek sahibi olur. Kayısı daima hayır ve mutluluğa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!