RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayısı Toplamak Görmek

Rüyada kayısı toplamak, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, hoşgörülü bir kadına, sevilecek hayırlı ve güler yüzlü bir eşe, nimetlerin çokluğuna, elinize ulaşacak paraya, tez zamanda alınacak hayırlı bir habere işarettir. Kayısı toplayan kişinin malı artar ve bir ganimete ulaşır. Bu rüya beklenilen haberlerin gelmesine, arzuların gerçekleşmesine, yapılacak yararlı işlere, insanlara ihsanda bulunmaya, yaşanılacak gönül ilişkisine işarettir.

Rüyada Kayısı Görmek

Bu rüya mevsime göre değişmektedir. Eğer kayısıyı kendi mevsiminde görürseniz rüya hayırlı olur. Mevsiminde görülen kayısı sağlık, başarı, mutluluk, hayır ve esenliktir. Rüya sahibinin ulaşacağı izzet ve ikramdır. Nimetlerin çokluğu, bereketin artmasıdır. Mevsimi dışında görülmesi ise üzüntü ve kederdir.

Rüyada Yeşil Yapraklı Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada görülen yeşil rengi her zaman hayırdır ve mutluluktur. Yeşil yapraklı kayısı ağacı ele geçecek mal, tez zamanda gelecek kısmet, sevindirecek bir müjdeli haberdir. Eğer kayısı ağacının yaprakları solmaya başlamışsa bu ihtiyarlığa, çekilecek kısa bir üzüntüden sonra menfaate ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Kayısı Yediğini Görmek

Rüyada yenilen kayısı kişinin şansıdır. Eğer kayısı lezzetli ve güzelse işleri yolunda gider, iyi şanslı olur. Buruk tadı olan ve acı kayısı ise rüya sahibi için yararsız bir mala veya faydasız amele işarettir. Kayısı yiyen kişinin şansı, bahtı açık olur. Hiç ummadığı yerlerden kendisine bir menfaat erişir.

Rüyada Olgunlaşmış Kayısı

Bu rüya kısa sürede alınacak güzel haberdir. Eğer rüyanızda olgunlaşmamış kayısılar görürseniz, bu uzun süre sonra gelecek ve sizi sevindirecek habere işarettir.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Rüyada kayısı çekirdeği gören kişi mutlu bir haber alır. Kayısının açılarak içinden çekirdeğinin çıktığını gören bir bebek sahibi olur. Kayısı daima hayır ve mutluluğa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kayısı Toplamak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ahmet can (27 Kasım 2016 saat: 15:24)

  Rüyamda bisiklet gibi bir şeyle giderken yol kenarında kayısı ağaçları gördüm olmuş kayısılar yere düşmüş baya sıralı yan yanaydı yere düşende çoktu önce yedim tatlı ve güzeldi sonra topladım az ileride annemi başka kadınlarla oturmuş dua yada dini sohbet gibi bişey yaparken gördüm sonra topladığım kayısıların erik olduğunu gördüm mor ve büyük erikti.

 2. Hayriye (01 Ekim 2016 saat: 10:12)

  Rüyamda kayısı ağacının altına aturmusum.arkadaşım kayısı ağacını silkeliyor.kayısılar olgunlaşmış ve çok güzel görünüyor. Arkadaşım silkeliyor ben aşağıda onları topluyorum.ağaçtan 1 kaç tane kırmızı elma ve 1 kaç tanede ayva düşüyor.onlarıda topluyorum.hepsi çok güzel ve olgunlaşmış görünüyorlardı. Bana rüyamın açıklamasını yazarmisiniz.

 3. miray (11 Mayıs 2016 saat: 23:37)

  Rüyamda küçük büyük Kayısı âgaci yerler yeşil görüyorum yokuş aşağı si hiç gorunmuyoRabbim kayisilarin çoğu sarı hâfif yeşil çizgi ler vardı bunları 4 kişiye veriyorum birinde eşime veriyorum bide kayisiyi göbeğimi süre rek yiyor ne anlama geldiğini açıklanmışiniz teşekkür ediyorum

 4. atti (10 Mayıs 2015 saat: 13:30)

  Merhaba ruyamda annem olmakk uzere bir camiye girmisiz ben adetli oldugum icin namaz kilamamisim ama cok uzulmusim annem namaz kilmis ben de basindayim derken yilanlar cikip toplaniyorlar basimizda cok var uzun uzun ve bahcenin avlusundan adini bilmedigim bir peygamber basi beyaz takkeli bir erkek cocugu gonderiyor cocuga demiski onlar susamistir git su ver onlara diye ve oda elinde beyaz elekli bir su dolu kovayla cocugu caminin icine gonderiyor cocuk camiye girince yilanlarin hepsi kovanin icine doluyor bana torumunu yapabilirmisinz

 5. fatma (25 Nisan 2015 saat: 11:16)

  rüyamda yolda geçerken ağaçtan düşmüş olgunlaşmiş kaysılari topluyordum .bahçeden kocaman kirli köpekleri farkedince kosmaya başladım .beni kovalayan köpekler yakınıma geldikçe küçük köpek yavrusu olduklarını fark ettim .bi tanesi beyaz küçük ve domuza benziyordu .o an uyandım . hayırlara vesile olur inşallah

 6. Şükriye (09 Mart 2015 saat: 09:01)

  Ruyamin başını hatırlamıyorum çok kalabalık çok hareketliydi bilinç alti diye düşündüm. Ama sonrasını bilinç alti olarak yoranadim merak ettim. Bizim köyde bir bahcemiz var. İki ablam bir erkek kardeşim ve etrafta görünen bir kaç akraba çocuğu görüyorum. Sevdim ile sevişmek için köşe bucak kaçıyoruz birkaç kez opustukten sonra sevdiğim insana etraftakileri gösteriyorum bizi görebilirler diye ve bahçede yuruyoruz.o sırada önce nektari görüyorum ağacı sallayıp topluyorum sevdiğim insana veriyorum olgunlasmadigi için böyle sevmiyorum diyir. Biraz daha yuruyoruz ve olgunlasmamis şeftali için aynısı oluyor ben de kardeşime veriyorum. Kardesimle yiyor muyuz hatırlamıyorum. Sonra kardeşim kaysi için çağırıyor daha yeni oluşmuş böyle ikili üçlü yapisiklar kaysiya benzetiyorum ama kaysi diyorum sanırım kardeşim 2-3 tane kesiyor ve bana uzatıyor. Sonra içli köfte yaptigimizi söylüyorum annem yorulmasin diye. Büyük ablam siz yiyin annem börek yapmış diğer ablam için o börek yedi diyordu ve sevdiğim insana açıklama yapıyorum yeni hayvan kesilince annem dayanamaz mutlaka ya içli köfte yada börek yapar. Biz yorulmasin diye yaptik ama o gene yapmış diyorum bu kadar hatırlıyorum teşekkür ederim şimdiden

 7. osman zeki başol (25 Şubat 2015 saat: 09:39)

  rüyamda tam bitmemiş bir evin damında oluyorum kız kardeşimle beraber.hava yağışlı oluyor.ve evin tam dibinde büyük bir kayısı ağacı oluyor.ağaç ta küçüklü büyüklü yeşil yani olmamış kayısı lar görüyorum.yapraklarda yeni çıkıyor.kardeşime erken değilmi diye soruyorum oda tam vakti diyor.şimdi den tşk ediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,