RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaykay Görmek

Rüyada kaykay görmek, rüyayı gören kişinin kıvrak zekâsı ve üstün becerileri sayesinde hayatının her zaman daha zevkli, eğlenceli, neşeli ve kolay şekilde yürüdüğüne alamet eder. Rüya sahibinin yaşam enerjisi, kendisine olan güveni, cesareti ve metaneti sayesinde üstesinde gelemeyecek hiçbir sorunu olmayacağına ve hiçbir şeyin mutluluğunun, başarısının, kazancının ve huzurunun önünde engel durmasına izin vermeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Kaykay Sürmek

Rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarının üstesinden soğukkanlı duruşu, çözümcül ve olgun yaklaşımı ile gelmeyi başardığına, hayatı çok fazla ciddiye almadan yani problemlerini dağ gibi büyütmeden, onların da hayatın bir parçası olduğuna inanarak yaşadığına bu sayede kendini çok üzmeden ve yıpratmadan günlerini geçirdiğine rivayet edilir.

Rüyada Kaykay Kullanmak

Rüyada kaykay kullanmak da kaykay sürmekle aynı sayılır ve yorumu da benzer şekilde yapılır. Rüyayı gören kişinin ne kadar kötü günler geçirirse geçirsin, ne kadar büyük çıkmazlara batarsa batsın yine de umutlarını kaybetmediğine, güzel günlere hep inandığına ve herşeye rağmen gülümsemeyi bildiğine işaret eder.

Rüyada Kaykay Almak

Rüyayı gören kişinin güzel, hayırlı ve iyi günlere kavuşacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, rahata ereceğine, ruhen güzelleşeceğine, bedenen de iyileşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ferahlık, gönül hoşluğu ve esenlik içinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kaykaya Bindiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin çok eğlenceli zamanlar geçireceğine, yaşam telaşlarını, korkularını ve kaygılarını bir kenara bırakacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Kaykaydan Kaydığını Görmek

Rüyayı gören kişinin zenginlik ve lüks içinde bir yaşamı olacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına ve herkesin sahip olmak istediği ama çok az kişinin sahip olduğu bir hayatı olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaykay Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. duha (07 Mart 2015 saat: 10:03)

    rüyamda bir grup arkadaşımla birlikte deniz kenarındayız. 3 sene önceki sevgilim teknede oturmuş bana bakıyor. Denizin üstü buz tutmuş ama buzlar kırılmış. Buzların üstüne basa basa yanımıza geliyor bende kalkıp gidiyorum. Çok net hatırlamıyorum ama köpeklerim varmış ve biri disi biri erkek olan köpeklerimin 5 6 tane yavrusu var. Eski sevgilim bana bir kötülük yapmaya çalışıyormuş köpekler de beni kurtarmaya çalışıyor. Yeri geliyor suya atmıyorlar yeri geliyor çamura atlıyorlar. En sonunda yavrulardan birini eski sevgilim kaçırıyor. Bende o sırada okuldayim. Eski sevgilim ve arkadaşları okulun camından çamura atlıyorlar ve kaçmaya çalışıyorlar. Bende köpeği kurtarmak için sınıf camından birkaç arkadaşımla birlikte çamura atlıyorum. Çamur çok derin birkaç saniye nefes alamıyorum sonra çıkıp çamurda yüzerek köpeği alıyorum. Arkadaşlarım ve eski sevgilimle çamurdan çıkıyoruz. Burada uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Bu arada 17 yaşındayım şu an sevgilim yok.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,