RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayma Görmek

Rüyada kayma görmek, rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden gelen, güçlü kuvvetli, çabalamaktan, çalışmaktan ve inanmaktan vazgeçmeyen bir kişi olduğu ve bu sayede en kötü koşullarla bile başetmeyi bildiği anlamına gelir. Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin hayatının her geçen gün daha iyi olacağına, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına tabir edilir.

Rüyada Karda Kayma

Ferahlamaya, güzel, olumlu ve sevindirici haberler almaya, hayırlı olaylarla ve gelişmelerle karşılaşmaya, ilerleyemeye, başarılı ve mutlu olmaya, bolluk, bereket ve şifa bulmaya ve kurtuluşa ermeye, rahatı bulmaya ve bu sayede huzurlu yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Karda Kaymak Düşmek

Talihsizlik olarak kabul edilir ve yaşanacak olan hayal kırıklığına, başarısızlığa ve maddi kayıplara yorulur. Yolunda giden hayatın kontrolünden çıkmasına, geçim derdine düşmeye, deyim yerindeyse sıfırı tüketmeye ve bu durumdan manevi olarak da büyük oranda olumsuz şekilde etkilenmeye alamet eder.

Rüyada Buzda Kaymak

Getirisinden emin olunmayan ve kazanılacağının garanti mi değil mi diye hesabı yapılmamış işlere ümit ve para bağlamaya, onlardan yana büyük beklentiler içine girmeye, herşeyini bu yolda harcamayı dahi göze alabilmeye ve riskli işlere atılmaya delalet eder.

Rüyada Buzda Kayıp Düşmek

Musibetli ve tatsız olayların yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine rivayet edilir. Nazara gelip güzel günlerinden olmaya, üzülmeye, ağlamaya, mutsuzluğa ve gergin geçecek zamanlara delalet eder.

Rüyada Suda Kayak Yapmak

Yüz güldürecek, keyiflendirecek, çekilen stresi, zahmeti, çileyi ve üzüntüyü unutturacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir ve zor dönemlerin biteceği, problemlerin çözüleceği, yaşamın daha keyifli ve renkli hale geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: