RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaymak Görmek

Rüyada kaymak görmek, helal mallara ve ekmeğe sahip olmak anlamın gelir. Rüya sahibinin alın teri ile kafa patlatarak, dirsek çürüterek ya da bilek gücüyle kazandığı temiz lokmaya delalet eder. Rızık ve nimete kavuşmak anlamına gelir. Rüya sahibinin fakirliğinden kurtulması, paraya, nimete ve keyfe kavuşmasına, bundan sonrası için ferahlık içinde yaşamasına tabir edilir. Rüyada kaymak görmek bir yandan da hayırlı ve güzel başlangıçlara, büyük mutluluklara ve büyük ama güzel ve hayırlı değişikliklere işaret eder.

Rüyada Kaymak Yemek

Tüm illet hastalıklardan kurtulmaya ve bol kazançla, bol rızık elde etmeye delalet eder. Rüya sahibinin mutlu olacağı, keyfi sefa süreceği, bir eli yağda bir eli balda, gönlünce yaşayacağı bir hayatı olacak demektir.

Rüyada Kaymak Satın Almak

Rüyasında kaymak satın aldığını gören kişi, işlerinden hayır görür. Mutlu haberler alır ve özellikle de ticaret ya da meslek hayatında en parlak ve en verimli çağını yaşar diye değerlendirilir.

Rüyada Kaymak Yapmak

Hayatından razı olmaya ve etrafında hayırlı kişiler bulmaya işaret eder. Rüyasında kaymak yaptığını gören kişinin istikbali parlaktır, geleceğinde kendisi için mutluluk ve hayır vardır. Her istediği yerine gelecek, tüm duaları ve dilekleri kabul olacak demektir.

Rüyada Ekmeğe Kaymak Sürmek

Rüyasında ekmeğe kaymak sürdüğünü gören kişi keyifle harcayabileceği, harcarken geride başka şeyler düşünmesine gerek kalmayacağı kazanca kavuşacak demektir. Rüya sahibi rahat yaşamasına ve hiç borç yapmasına gerek kalmayacak kadar iyi maaşa kavuşacak demektir. Eğer ticaretle uğraşıyorsa işleri yoluna girecek ve bir anda büyük ilgi görmeye başlayacaktır.

Rüyada Kaymak ve Bal Görmek

Rüyada kaymak ve bal görmek, hayattaki zenginliğe ve ağız tadına delalet eder. Rüya sahibini çok güzel ve mutlu günler bekliyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: