RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaymakam Görmek

Rüyada kaymakam görmek, rüya sahibinin mesleğine ve iş hayatına tabir edilir ve rüyayı gören kişinin tam bir iş kolik olduğu yorumu yapılır. Kişi, kariyer yapmayı hayatının ilk ve tek hedefi haline getirmiş ve bu durum biraz saplantılı bir hal almış demektir. Rüya sahibi gece gündüz, işinde daha ne yapsa da üstün başarılar alsa diye düşünüyor ve bunun hayaliyle yatıp kalıyor diye yorumlanır. Rüya sahibi bu azmi ve hevesi sayesinde ileride istediği makama oturmayı mutlaka başaracaktır.

Rüyada Kaymakam Olmak

Rüyasında kaymakam olduğunu gören kişi, büyük bir çalışma isteğine sahiptir ve özverili olarak çalışıyor, başkasının işini kendi işiymiş gibi yapıyordur. Bu kişinin geleceği ve istikbali çok parlatır, ileri de büyük aynı zamanda çok önemli biri olacak demektir.

Rüyada Kaymakam ile Konuşmak

Rüyasında kaymakla konuştuğunu gören kişi, aklıselim, sözü geçen, çevresi kalabalık bir kimseden bir konuda yardım talep edebilir ya da kendisine akıl danışabilir diye tabir edilir.

Rüyada Kaymakam Eşi Görmek

Rüya sahibinin deneyimlerine güvendiği ve kendisi gibi disiplinli çalışacağına inandığı birine iş ortaklığı teklif etmesine ya da bir işbirliği içerisine girerek ortak bir şey yapmasına delalet eder.

Rüyada Vali Görmek

Rüyada vali gören kişi, bilgisinden, zekâsından ve tecrübelerinden yararlanacağı ve kendisi için hayatta adeta can simidi olacağı bir kişi ile tanışacak ve kendisi ile sıkı bir dostluk edinecek, bu kimsenin varlığı için Allah’a şükredecektir.

Rüyada Vali Olduğunu Görmek

Rüyasında vali olduğunu gören kişinin, iş hayatında başarıları gittikçe artacak bu sayede de oturduğu koltuğu gittikçe yükselecek demektir. Rüya sahibi devlet dairesinde tam yetkili bir makama yükselebilir ve büyük bir itibar edinebilir diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaymakam Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Demir (21 Kasım 2015 saat: 16:31)

    Rüyamda köy gibi bir yerdeyim ve kaymakamın emri ile büyük bir temel alınıyor iki kepçe birden Çalışıyor kamyon lar la beraber bi çalışana soruyorum bura ne oluyor diye oda buranın kamuya ait OLDUĞUNU söylüyor ama temel 10 metre var derin eşiyorlar düzlük bir arazi etrafı orman ben bakıyorum sadece

  2. İdil DENİZ (26 Ekim 2015 saat: 09:26)

    Rüyamda bayan kaymakamı almaya gidiyorum alıp geldiğimde kaymakamla birlikte bir kişi daha var hep birlikte öğrenci yurduna gidiyoruz ve o anda hepimizi üniversite öğrencisi olarak görüyorum veyanımdaki kişilerden özellikle birinin taşkınlıklarını yatıştırmaya çalışıyorum ve orada başka kimselerle tanışıyorum ve kendimi bir anda orda çalışan biri olarak görüyorum
    rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim Teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,