RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaymakam Görmek

Rüyada kaymakam görmek, rüya sahibinin mesleğine ve iş hayatına tabir edilir ve rüyayı gören kişinin tam bir iş kolik olduğu yorumu yapılır. Kişi, kariyer yapmayı hayatının ilk ve tek hedefi haline getirmiş ve bu durum biraz saplantılı bir hal almış demektir. Rüya sahibi gece gündüz, işinde daha ne yapsa da üstün başarılar alsa diye düşünüyor ve bunun hayaliyle yatıp kalıyor diye yorumlanır. Rüya sahibi bu azmi ve hevesi sayesinde ileride istediği makama oturmayı mutlaka başaracaktır.

Rüyada Kaymakam Olmak

Rüyasında kaymakam olduğunu gören kişi, büyük bir çalışma isteğine sahiptir ve özverili olarak çalışıyor, başkasının işini kendi işiymiş gibi yapıyordur. Bu kişinin geleceği ve istikbali çok parlatır, ileri de büyük aynı zamanda çok önemli biri olacak demektir.

Rüyada Kaymakam ile Konuşmak

Rüyasında kaymakla konuştuğunu gören kişi, aklıselim, sözü geçen, çevresi kalabalık bir kimseden bir konuda yardım talep edebilir ya da kendisine akıl danışabilir diye tabir edilir.

Rüyada Kaymakam Eşi Görmek

Rüya sahibinin deneyimlerine güvendiği ve kendisi gibi disiplinli çalışacağına inandığı birine iş ortaklığı teklif etmesine ya da bir işbirliği içerisine girerek ortak bir şey yapmasına delalet eder.

Rüyada Vali Görmek

Rüyada vali gören kişi, bilgisinden, zekâsından ve tecrübelerinden yararlanacağı ve kendisi için hayatta adeta can simidi olacağı bir kişi ile tanışacak ve kendisi ile sıkı bir dostluk edinecek, bu kimsenin varlığı için Allah’a şükredecektir.

Rüyada Vali Olduğunu Görmek

Rüyasında vali olduğunu gören kişinin, iş hayatında başarıları gittikçe artacak bu sayede de oturduğu koltuğu gittikçe yükselecek demektir. Rüya sahibi devlet dairesinde tam yetkili bir makama yükselebilir ve büyük bir itibar edinebilir diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,