RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaynana Görmek

Rüyada kaynana görmek hayırlı olarak tabir edilir. Rüyada kaynanasını gören kişi eğer hasta ise şifa bulur, kıtlık ya da yokluk içindeyse bolluğa kavuşur, işleri durmuşsa açılır, kazancı azsa yükselir. Rüyada her şeye karışan, anlayışsız ve suratsız bir kaynana görmek de zenginliğe ve bol rızka işaret eder. Kaynananın hoşgörülü, güler yüzlü ve iyi kalpli birisi olduğunu görmekse işlerin kötüleşeceğine, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine delalet eder.

Rüyada kaynana görmek, rüya sahibinin, kadir şinas, vefalı, yardımsever, kötü gün dostu olan arkadaşlarını ve yakınlarını ihmal edip, onlardan uzaklaşarak, kendisine faydası olmayan, çıkarcı, yeme düşkünü, dost olmayıp dost görünen kişilerle yakınlaşması ve bu nedenle de büyük bir zarara uğramasına delalet eder.

Rüyada Kaynana İle Kavga Etmek

Rüyasında kaynanası ile kavga ettiğini gören kişi yakınları tarafından dost kazığı yiyecek demektir.

Rüyada Kaynananın Gelinini Görmesi

Rüyada kaynananın gelinini görmesi o kişi için ağız tadına, esenliğe, ferahlığa, mutlu ve uzun bir hayata delalet eder.

Rüyada Kayınpeder Görmek

Rüyada kayınpeder görmek sıkıntı, zahmet ve sorun anlamına gelir. Rüya sahibinin arkadaşları ya da akrabaları ile arasında doğacak olan tatsızlık ve kavgaya işaret eder.

Rüyada Baldız Görmek

Rüyada baldız görmek iyi değildir, hane içinde yaşanacak olan kavgaya ve anlaşmazlıklara delalet eder. Rüyada baldızını gören kişinin eşiyle arasında da büyük sorunlar ve anlaşmazlıklar çıkacak demektir.

Rüyada Bacanak Görmek

Rüyada bacanak görmek nankörlük anlamına gelir. Ya rüya sahibi birine nankörlük edecek ya da rüya sahibi birinden nankörlük görecek demektir. Rüyasında bacanağını gören kişi kendisine çok emek veren, destek olan, koruyup gözeten birine bir yanlış yapacak ya da tam tersi kendisi yardım ettiği kişiden haksızlık görecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,