RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaynana Görmek

Rüyada kaynana görmek hayırlı olarak tabir edilir. Rüyada kaynanasını gören kişi eğer hasta ise şifa bulur, kıtlık ya da yokluk içindeyse bolluğa kavuşur, işleri durmuşsa açılır, kazancı azsa yükselir. Rüyada her şeye karışan, anlayışsız ve suratsız bir kaynana görmek de zenginliğe ve bol rızka işaret eder. Kaynananın hoşgörülü, güler yüzlü ve iyi kalpli birisi olduğunu görmekse işlerin kötüleşeceğine, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine delalet eder.

Rüyada kaynana görmek, rüya sahibinin, kadir şinas, vefalı, yardımsever, kötü gün dostu olan arkadaşlarını ve yakınlarını ihmal edip, onlardan uzaklaşarak, kendisine faydası olmayan, çıkarcı, yeme düşkünü, dost olmayıp dost görünen kişilerle yakınlaşması ve bu nedenle de büyük bir zarara uğramasına delalet eder.

Rüyada Kaynana İle Kavga Etmek

Rüyasında kaynanası ile kavga ettiğini gören kişi yakınları tarafından dost kazığı yiyecek demektir.

Rüyada Kaynananın Gelinini Görmesi

Rüyada kaynananın gelinini görmesi o kişi için ağız tadına, esenliğe, ferahlığa, mutlu ve uzun bir hayata delalet eder.

Rüyada Kayınpeder Görmek

Rüyada kayınpeder görmek sıkıntı, zahmet ve sorun anlamına gelir. Rüya sahibinin arkadaşları ya da akrabaları ile arasında doğacak olan tatsızlık ve kavgaya işaret eder.

Rüyada Baldız Görmek

Rüyada baldız görmek iyi değildir, hane içinde yaşanacak olan kavgaya ve anlaşmazlıklara delalet eder. Rüyada baldızını gören kişinin eşiyle arasında da büyük sorunlar ve anlaşmazlıklar çıkacak demektir.

Rüyada Bacanak Görmek

Rüyada bacanak görmek nankörlük anlamına gelir. Ya rüya sahibi birine nankörlük edecek ya da rüya sahibi birinden nankörlük görecek demektir. Rüyasında bacanağını gören kişi kendisine çok emek veren, destek olan, koruyup gözeten birine bir yanlış yapacak ya da tam tersi kendisi yardım ettiği kişiden haksızlık görecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaynana Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. serkan (02 Şubat 2014 saat: 08:28)

  benim babaannem ferçli yürüyemiyo annem babaannemi rüyasında bir sürü hayvanı otlatırken görmüş babaannem yürüyomuş ama annem koşuyomuş yetişemiyomuş babaanneme annemin elinde kazma varmış annem babaanneme bunu ne yapıyım demiş babaannemde oraya at sonra alırız demiş annemde rastgele sallamış kazma gitmiş mezara saplanmış annem babaanneme günahtır alıyım demiş babaannem de yk demiş bn seni oraya götüreceğim demiş bu ne anlama geliyor lütfen açıklarmısınız

 2. taner (23 Ocak 2014 saat: 18:16)

  ismim taner.aylardır annemler kardeşlerimle aramız hiç yok.eşim rüyasında aylardır evime gelmemiş annemi yani kaynanasını görmüş.evimizde gayet güleryüzlü iyimser bir şekilde konuşuyor.evi toparlayıp misafir beklediğini eşime söylüyor.tabi bizim evdeyiz.eşim kapıyı açıyor.bir bayan.içeriye alınıyor.meğer annem beni tekrar evlendirmek istiyormuş.bunun üzerine eşimin rızası alınmsı için.acaba eşimin gördüğü rüyanın tabirini açıklayabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim

 3. zuhal (23 Ocak 2014 saat: 09:31)

  Rüyamda asker uğurlaması vardı eğlenceler yapılıyordu ve herkez oynayıp gülüyordu…küçük çocuklar foklör oynadı ve içlerinden birisi şarkı söyleyip sonra mikrofonu seyircilerden birine tutuyordu…sonra o küçük kız benim yanıma oturdu ben konuşmak istemediğim için kızın yanından ayrılıp tekrar kızın yanına gittim…sonra annemle eve gittik ve aeadan çok zaman geçmeden ayrılmış olduğum nişanlımın annesiyle babası bize geldiler babası içeri girmedi dışarda perişan bi halde neden böyle yapıyosun deyip gitti.annesi ise evin odasında çıkıp arada ne vardıda ayrıldınız gibi sözler etti…annemde odaya çağırdı oturup konuşalım dedi

  NOT:BEN GERÇEK HAYATTA NİŞANLIMLA AYRILDIK

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,