RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaynata Görmek

Rüyada kaynata görmek, hayırlara alamet eder ve büyük şans olarak değerlendirilir. Sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine işaret eder.

Rüyada Kayınpeder Görmek

Rüyada kayınpeder görmek, uğursuz şeyler yaşamaya, ağzı tadının, huzurun ve rahatın bozulmasına, bazı kişilerle karşı karşıya gelmesine ve başının ağrımasına neden olacak bir takım olayların yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Kayınvalide Görmek

Rüyada kayınvalide görmek, rüya sahibinin kendisi üzerinde emeği olan ve kendisi için büyük fedakârlıklar yapmış olan gerçek dostlarına karşı hıyanet içinde olup, onlara karşı vefasızlık ve nankörlük yapacağına, buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine alamet eder.

Rüyada Kaynana Görmek

Rüyada kaynana görmek, kişinin hakkı olanı elde etmeyi başaracağına ve elinin bolluğa kavuşacağına yorulur. Bu rüyayı varlıklı bir kişi görürse kendisi için iyi bir rüya olarak kabul edilmez ve maddi zarara uğrayıp, geçim sıkıntısına düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Kaynananın Elini Öpmek

Rüyada kaynananın elini öpmek, güzel günlerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin tabir yerindeyse evdeki hesabının çarşıya uyacağına bu sayede rahatlığa kavuşacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına ve istediği yaşama adım adım yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Kaynanaya Sarılmak

Rüyada kaynanaya sarılmak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve aile içindeki saadete, uyuma, dayanışmaya ve mutluluğa delalet eder. Rüyayı gören kişinin özellikle de aile büyükleri ile arasının güllük gülistanlık olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: