RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaynayan Su Görmek

Rüyada kaynayan su görmek, normal hayatın, rutin yaşam koşulların giderek değişeceğini ve önümüzdeki günlerde kişinin yoğun ve hareketli bir sürece gireceğini bildirir. Kaynayan su, pek çok lafın sözün ortalarda dolaştığı, kişinin her an yeni bir haber alacağını işaret ederken, bu haberlerin iyi veya kötü olması da rüyanın diğer ögelerine göre yorumlanmalıdır. Genel manada kaynayan su, alttan alta iş yürüten sinsi düşmanların varlığına, kişiye karşı olumsuz düşünceleri olan insanlara yorumlanırken, küçük tartışmaların bu dönemde büyüyebileceğini de haber verir. Beklenmedik olumsuzlukların arka arkaya gelmesiyle yoğun stres içinde olunacağına, arkadaş ilişkilerinde küslüklerin, kırgınlıkların, alınganlıkların hasıl olacağına da tabir edilir. Sükunetin kaybedileceği durumları da delalet eden rüya, olabildiğince sakin kalmanın bu dönemi atlatabilmek için gerekli olduğunu da ifade eder.

Rüyada Kazanda Kaynayan Su Görmek

Büyük bir kazanda su kaynadığını görmek kişi ve ailesi hakkında nazar eden, kem gözlü insanların söylediği sözlerin kulağa geleceğine ve can sıkıntısı yaşanacağına işarettir. Kişi düğün hazırlığı içindeyse karşı tarafın sürekli işleri karıştırdığına, anlaşmazlık çıkardığına ve düğün öncesi taraflar arasında bazı gerginliklerin yaşanacağına yorumlanır. Kaynayan su hane içinde de huzurun bozulduğunu ve rüya sahibinin herkesin arasını yapmak için ekstra gayret sarf edeceğini bildirir.

Rüyada Kaynayan Suda Elini Yakmak

Kişiyi üzecek sözlerin, durumların, beklenmedik olayların habercisi olan rüya, güvensizlik içine düşüleceğini, sahip olunan bir malda başkalarının hak iddia etmesiyle sıkıntıya düşüleceğini bildirir. İş hayatında kişinin önünü kesmek, kariyerini engellemek veya alacağı terfiyi bozmak isteyen bir düşmana, yöneticilerle kişi arasında laf taşıyan bir arkadaş da alamettir. İyi niyetin kötüye kullanılacağı bu dönemde kişinin dikkatli olması gerektiğini ve insanlara karşı daha mesafeli tavırlar almasının doğru olacağını vurgulayan bir rüyadır.

Rüyada Kaynayan Su Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin her geçen gün kendisini huzursuz hissettiğini ve bazı kişilere karşı söylemek istediklerinin varlığını bildirir. Yaşadığı haksızlığı dile getirmek isteyen kişileri de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!