RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisini adeta yolunacak kazmış gibi gören menfaatçi ve faydacı kişiler olduğu ile tabir edilir. Bu kişiler, rüya sahibine sinsici yaklaşıp, büyük bir ustalıkla kendilerini rüya sahibine dostmuş gibi hissettirmeyi başararak, ondan çıkar elde etme planları içerisindeki kişilerdir. Rüya sahibi de saf niyeti ile bu kişileri samimi zannedecek demektir.

Rüyada kaz görmek bir yandan da hakikatli ve adil kimselere işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde dönüp duran akbaba kılıklı insanlara karşın, aynı zamanda kendisini saflığı, merhameti ve iyi kalpliliği için seven kişilerin olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Kaz Eti Görmek

İyi kalpli birinden hayır ve fayda görmeye delalet eder. Bu kişi büyük ihtimalle bir kadındır ve rüya sahibinin başının en sıkıştığı anda adeta bir Hızır gibi yardımına koşacaktır.

Rüyada Kaz Eti Yemek

Rüya sahibinin çok güvendiği bir kişiden göreceği ihanete ya da kaba bir deyimle yiyeceği kazığa işaret eder. Rüya sahibi bu kişiyi dürüst sanıp, ona sırtını dönecek ama o kişi tarafından sırtını döner dönmez bıçaklanacaktır.

Rüyada Kaz Kovalaması

Rüyada kazın kendisini kovaladığını gören kişinin başı dardadır. Bu kişi içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak için köşe bucak saklanmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Kaz Vurmak

Hedefi on ikiden vurmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi istediği işi alacak ve turnayı gözünden vuracak, bol kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Kaz Öldürmek

Rüya sahibinin işleyeceği günaha delalet eder. Rüyasında kaz öldürdüğünü göre kişi Allah’ın emir ve buyruklarından birine aykırı davranarak bir günahkâr olacaktır.

Rüyada Kaz Isırması

Hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin bir kişi sayesinde göreceği maddi fayda anlamına gelir. Aynı zamanda zenginlik olarak da ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ahmet ağan (23 Ağustos 2015 saat: 23:22)

    rüyamda yolda yürürken Düşünüyordum. O an kendime onun yüzünü gözünün önüne getir dedim. Tam o esnada kendisi Havanın içinden Çıktığını gördüm. Elini yukarı doğru kaldırdı. O Sırada Ayağım yerden kesildi ve havada yürümeye başladım. Kelime-i tevhidi dilime zikir ettim. Kendime şunu dedim. Havada yürümek marifet olsa kazlar bile uçuyor dedim. Bunu dedikten sonra havada kaz uçmaya başladı. Ben de kendime mesele keramet değil istikamet dedim. Uçan kazlardan biri bana yöneldi. Ben ondan uzaklaşmaya çalıştıkça o gelmeyi başardı ancak beni ısıracağı anda ağzını tuttum onu öldüreyim derken kıyamadım ve Aşağıya bıraktım bu arada kazlar bembeyazdı. Eve uçarak Kapıdan girdim ve kazların saldırısından kurtuldum.

  2. Buse Aydın (21 Haziran 2015 saat: 10:35)

    Rüyamda sınıfta bir kaza benzeyen bir hauvan var ve ben ondan korkuyorum önce sıra arkadaşımla uğraşıyor sonra ben korktuğum için ona uzaklaştır diyorum ama hayvan bir anda yanıma geliyor ben korkuyorum tabi yerimden kalkıp dış kapıya hocamın yanına gidiyorum ve hayvan da benim ardımdan geliyor ben nereye gitsem o oraya ve arada bir beni ısırıyor bende kaçabilmek için elimle yüzünü kapatıp diğer yana çevirip kaçıyorum en sonunda yanlışlıkla üstüne basıyorum balonmus meğerse patlıyor ve ben bunları yaşarken benimle ilgilenen bir tek hocam sınıf arkadaşlarım sanki ben yokmuşum gibi davranıyorlar yani beni hiç görmüyorlarmış gibi

  3. saliha (30 Mart 2015 saat: 18:57)

    Kucagimda kuzenimin altı aylık bebeği var onu seviyorum kucakliyorm kıyafetni giydiriyorm ondan sonra balkonda annem var balkon kapısini açmamla içerye kaz giriyor bebek görünce korkuyor bende onu alıp kaciyorm sonra boynumdan isiriyor bende o anki korkuyla bebegi yere atıyorum yormlarmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,