RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisini adeta yolunacak kazmış gibi gören menfaatçi ve faydacı kişiler olduğu ile tabir edilir. Bu kişiler, rüya sahibine sinsici yaklaşıp, büyük bir ustalıkla kendilerini rüya sahibine dostmuş gibi hissettirmeyi başararak, ondan çıkar elde etme planları içerisindeki kişilerdir. Rüya sahibi de saf niyeti ile bu kişileri samimi zannedecek demektir.

Rüyada kaz görmek bir yandan da hakikatli ve adil kimselere işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde dönüp duran akbaba kılıklı insanlara karşın, aynı zamanda kendisini saflığı, merhameti ve iyi kalpliliği için seven kişilerin olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Kaz Eti Görmek

İyi kalpli birinden hayır ve fayda görmeye delalet eder. Bu kişi büyük ihtimalle bir kadındır ve rüya sahibinin başının en sıkıştığı anda adeta bir Hızır gibi yardımına koşacaktır.

Rüyada Kaz Eti Yemek

Rüya sahibinin çok güvendiği bir kişiden göreceği ihanete ya da kaba bir deyimle yiyeceği kazığa işaret eder. Rüya sahibi bu kişiyi dürüst sanıp, ona sırtını dönecek ama o kişi tarafından sırtını döner dönmez bıçaklanacaktır.

Rüyada Kaz Kovalaması

Rüyada kazın kendisini kovaladığını gören kişinin başı dardadır. Bu kişi içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak için köşe bucak saklanmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Kaz Vurmak

Hedefi on ikiden vurmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi istediği işi alacak ve turnayı gözünden vuracak, bol kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Kaz Öldürmek

Rüya sahibinin işleyeceği günaha delalet eder. Rüyasında kaz öldürdüğünü göre kişi Allah’ın emir ve buyruklarından birine aykırı davranarak bir günahkâr olacaktır.

Rüyada Kaz Isırması

Hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin bir kişi sayesinde göreceği maddi fayda anlamına gelir. Aynı zamanda zenginlik olarak da ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,