RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaza Geçirmek

Rüyada kaza geçirmek, rüyayı gören kişinin, hayat içerisinde yaptığı bir hatadan ya da işlediği bir günahtan ötürü çok büyük pişmanlık yaşadığına, yaşanan kötü olaylardan ötürü kendisini çok kötü hissettiğine, çok büyük üzüntü yaşadığına ve bu durumdan bir türlü kutulamadığına alamet eder. Rüya sahibinin, çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine delalet eder.

Rüyada Kaza Geçirdiğini Görmek

Rüyada kaza geçirmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, çok büyük şanssızlıklar yaşayacağına, çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına ve kötü zamanlar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Arabayla Kaza Geçirmek

Rüya sahibinin, çok sıkıntılı ve kötü bir ruh durumu içinde olduğuna, çok zor zamanlar geçirdiğine, biraz durup dinlenmek ve nefes almak zorunda olduğuna, kendisini bu kadar yorup yıpratmaması gerektiğine ve çok üzüntülü bir dönemden geçtiğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, biraz dinlenmesi ve artık çok doğru kararlar vermek için düşünüp bu şekilde hareket etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında türlü sorunlara sebep olacak, çok zor günler geçirilmesine neden gösterilecek,  çok büyük maddi zarar verecek olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Kaza Geçirmek Kan Görmek

Rüyayı sahibinin, çok zor durumlara düşeceğine, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaza Geçirmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (29 Ocak 2015 saat: 09:38)

    birisi bana hırlamaya başlıyorum o zaman yanımda annem var ve anneme sesleniyorum oda bana baska bir köpeği göstererek bunu ne yapacaksın üstelik dişi diyor bana neyse otyoruz ve ben anneme yemek var mı diye soruyorum oda bana kahvaltı yap diyor şu şahsın kaza geçirdiğini söylüyorum ve onun yanına gideceğim diyorum baban zaten orada diyor ama o kişinin kaza geçirmesi ben çok etkiliyor

  2. hakan (24 Şubat 2014 saat: 20:18)

    ben ev dışında bir yerdeyim yani misafirliğe gitmişim oradan veya baska bir kişinin üstüne birşeyler düştüğünü görüyorum tabiki bu düşen malzemeler inşaat malzemeleri ondan oradan çıkıyorum misafir olarak gittiğim eve gidiyorum oradan 3 tane köpek görüyorum acele ediyorum köpeklerden birisi bana hırlamaya başlıyorum o zaman yanımda annem var ve anneme sesleniyorum oda bana baska bir köpeği göstererek bunu ne yapacaksın üstelik dişi diyor bana neyse otyoruz ve ben anneme yemek var mı diye soruyorum oda bana kahvaltı yap diyor şu şahsın kaza geçirdiğini söylüyorum ve onun yanına gideceğim diyorum baban zaten orada diyor ama o kişinin kaza geçirmesi ben çok etkiliyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,