RuyaTabirleri.com

Rüyada Kazak Almak

Rüyada kazak almak, kişinin durup dururken başını derde sokması şeklinde tabir edilir. Genellikle arkadaş çevresinde boş bulunup sevilen birinin çok önemli bir sırrını herkesle paylaşması anlamına gelir ve sonrasında sır sahibi kimseyle büyük bir kavga yaşanacağını bildirir. İşgüzarlıklar nedeniyle can sıkıcı konuşmalar ve olaylar içinde olmak, iş yerinde her şeye karışmak suretiyle sürekli ikaz almak demektir. Alınan kazağın rengine göre değişen rüya kişinin kısa sürecek sıkıntılar yaşayabileceğini, tedavisi kolay bazı hastalıklarla uğraşacağı bir süreçten geçeceğini de alamet eder. Bekar kimselerin kazak almaları, gönül ilişkilerinde yara alacalarına veya karşılarına çıkan kişilerle bir türlü anlaşamayacaklarına yorumlanır. Evli kişiler için ailelerinden kaynaklanan bazı sözler ve dedikodular yüzünden eşle arada çıkacak bazı tartışmalara delalettir.

Rüyada Beyaz Kazak Almak

Düğün hazırlığı içinde olanlar için bir süre yaşanacak sıkıntıya, düğün telaşından kaynaklanan gerginliklere alamettir. Aşırı vesvese yapıldığına ve sorun olmadığı halde kişinin her şeyi kafasına taktığını, gereksiz telaş içinde kaldığını ve çevresini de bunalttığını ifade eder. Beyaz kazak aldığını gören yaşlılar fiziksel rahatsızlıklarına çözüm bulurlar ve kalan ömürlerini daha sağlıklı şekilde geçirirler.

Rüyada Siyah Kazak Almak

Akrabalardan gelecek kötü bir haber sonrası üzülmeye ve çaresiz bir durumla karşılaşmaya alamettir. Siyah kazak kırık bir aşk hikayesi yaşamak, evlenmekten son anda vazgeçmek ve çocuk sahibi olmayı çok istemeye karşın çocuğu olmaması şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Sarı Kazak Almak

Hastalanmak, ruhani açıdan bunalıma girmek ve psikolojik bozukluklar yaşamak demektir. Aşırı tedirginlik, sürekli kötü bir şey yaşayacakmış gibi tetikte yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Kazak Almanın Psikolojik Yorumu

Kişinin korunmaya ihtiyaç duyduğunu gösterir. Özellikle kendisine kol kanat gerecek yaşı büyük birinin varlığına yorumlanır. Rüya sahibinin attığı her adımda insanlara fikir danıştığını, sürekli hata yapma korkusu yaşadığını ve hür iradesiyle yaşamak konusunda sıkıntı çektiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!