RuyaTabirleri.com

Rüyada Kazak Görmek

Rüyada kazak görmek, rüya sahibinin duygu ve düşüncelerinin zamanla değişmesine bu nedenle durumun hem hayata bakışına hem de hayata karşı duruşuna da yansıyacağına tabir edilir. Rüya sahibi, duyguları ve düşünceleri konusunda sabit fikirli olmayacak, olayları ve içine düşülen durumları başkalarının pencerelerinden de görebilme bilincine sahip olup, hayata karşı farklı bir gözle bakmaya başlayacak diye tabir edilir.

Rüyada kazak görmek bazen kavram karmaşası nedeni ile doğacak olan görüş ayrılıklarına da delalet eder. Öte yandan da rüya sahibinin bir dileğinin hiç beklemediği bir anda gerçekleşmesine ve kendisine sürpriz olmasına yorulur.

Rüyada Kazak Almak

Rüya sahibi için müjdeli haberler almasına ve sürpriz gelişmeler yaşamasına işaret eder. Aynı zamanda da rüya sahibinin bir işten kar edip mal ya da sermaye sahibi olmasına yani kısmetini almasına tabir edilir.

Rüyada Kazak Giymek

Şansın açılması anlamına gelir. Rüya sahibi için Allah’ın izini ile borçlardan kurtularak, kara geçmesine ve esenliğe kavuşmasına yorulur. Rüya sahibi uzun zamandır bu yükün altında kalmış ve gülmeyi unutmuştur, bu güzel gelişme ile yüzü yeniden gülecektir.

Rüyada Kazak Sökmek

İşlerin tersine dönmesi ve aksilikler yaşanması bu nedenle de rüya sahibinin mutsuz ve üzgün günler geçirmesi anlamına gelir. Rüya sahibi çok umutlu olduğu işlerden yana büyük hüsran yaşayacak demektir.

Rüyada Kazak Örmek

Temiz ve güzel duygularla yapılacak olan işler anlamına gelir. Rüya sahibi büyük bir hayır işi için hazırlık yapıyor demektir. Yakın zamanda gönüllü olarak bir iş yapacaktır.

Rüyada Kazak Ören Birini Görmek

Kazak örmekle benzer şekilde tabir edilebilir. Rüya sahibinin, yaşamakta güçlük çektiği bir kişinin hayatından çok etkilenip ona gönüllü olarak yardım etmesi şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kazak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. neriman (08 Mart 2014 saat: 03:29)

  Merhaba,
  Rüyamda sarı bir kazak giymiştim. Bir davet ya da düğüne gidecekmişiz. Geniş, sıra sıra lavaboların olduğu bir yerdeyiz. Yatılı okul yurtlarının lavaboları gibi. Arkadaşıma diyorum ki sen bu kazağı giy, ben yeşil bir kazak giyeceğim. Çıkaracağımı söylüyorum ona. Onun ne cevap verdiğini hatırlamıyorum. Onun sesini de duymadım. O kararsız gibi durdu. Almak istemediğini düşündüm.
  Aynı gece rüyamda eşimi çırılçıplak gördüm. Tuvalete gitti. Ayakta duvarda bir şeylerle uğraştı.
  Teşekkürler.

 2. zuhal (18 Şubat 2014 saat: 21:55)

  rüyamda çok güzel bir bahçede tatil yeriymiş güzel tek katlı bir dükkan yapmışlar fakat içinde musalla taşları ve 2-3 cenaze var bizimde tanıdığımızmış ölen rahmetli annanemde başında dikilmiş ben annemde ordayız birden ölümüz dikeliyor ölmemiş gibi sohbet ediyor acıktım diyor güzel sarı saçlı kız var elinde bir poşet tulum peyniri var taze ama biraz parçalı ondan veriyor yiyor sonra geri yerine yatıyor ayak ucuna annem uzanıyor kız ile ben dışarı çıkıyor kapıda oturuyoruz diyorumki kıza niye bukadar peynir aldın ne çok diyorum ne bilim öleceğini yeriz dedim aldım diyor üzülerek ve uyandım

 3. nur (17 Şubat 2014 saat: 13:51)

  Rüyamda çok uzun ve sapa bir yoldan babaannemin yanına gidiyordum. Ama canım cok sıkılıyordu. Keşke gelmeseydim buraya diye çok bunalıyordum. Sonra yoldan bana doğru annemin geldiğini görüp sevinçten ağlamaya başlıyorum. Arkasında da babam varmış. Annem elinde katlanmış vaziyette 3 ya da 4 beyaz kazak getiriyordu. Bunun anlamı ne olabilir. Şu anda yeni mezun oldum üniversiteden iş durumum çok belirsiz.

 4. hülya (24 Ocak 2014 saat: 16:09)

  çok karışıktı parça parça hatırlıyorum arkadaşlarla kırmızı bi arabada gidiyoruz arabayı kullanan arkadaşın evine doğru bi anda önümüze polis araçları çok fazla araç var ve bi anda çok kalabalık oluyor etrafta çok insan var.karşımıza çıkan araçla burun buruna geliyoruz tam noluyo derken bunlar gerçek değilmiş yani aslında eğlence için bir araya toplanmış kalabalık hepsi oyun.sonra bi anda kalabalık içinde tek başıma kalıyorum arkadaşlarım birden yok oluyorlar onları arıyorum bulamıyorum üzerim dağılmış hırkamı buluyorum ama çok büyük bir hırka giymeye çalışıyorum giyiyorum kollarını sıvamaya çalışyıroum ama sıvadıkça daha da uzuyor hiç bitmiyor.sonra bi eve geliyorum bilmediğim ama orası bizim yeni evimiz oluyomuş kiraladığımız çok geniş bir ev birsürü odası var odaların birinde arkdaşlarım var evin çok balkonu var çok geniş ama çok yeni bir ev değil.birsürü yabancı insan var evde çok kalabalık ama kötü değiller hiçbiri tanımıyorum ama kötü olmadıklarını biliyorum.bir odaya giriyorum balkonunda brileri oturuyor yabancı içerde boy aynası var kendime bakıyorum orda biraz uyuyorum ama onlar beni görmüyorlar ya ben onların beni gördüklerini görmüyorum.sonra babamı görüyorum yanımda oturuyo yüzü gülüyo ama suratında sivilce var kocaman iki tane svilce gibi de değil değişik birşey güzel haberler veriyor sanırım bana çok güzel konuşuyoruz çünkü yüzü gülüyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,