RuyaTabirleri.com

Rüyada Kazan Görmek

Rüyada kazan görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisine hayrı dokunan bir kişiye tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin en zor işlerini halleden, kötü ve zor zamanlarda karşı tarafla, rüya sahibinin arasını yapan ve arayı bulan bir kişi olarak tasvir edilir. Kazan, işlerin kolaylaşması ve hayatın yoluna girmesine yorulur. Rüya sahibi için hayırlı işlerin gerçekleşmesi, yükünün hafiflemesi, çevresinin genişlemesi, etrafında hayırlı ve iyi kimselerin olması anlamına gelir. Rüyada kazan görmek aynı zamanda kazancın da rızkın da büyümesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kazan Kaynaması

Rüyada kazan kaynaması, rüya sahibinin dertlerinden ve kederlerinden kurtulup mutluluk bulmasına, yokluğunun bitmesine ve bolluğa kavuşmasına işaret eder. Bazı rüya tabirleri kaynayan kazan için evliliğin bitmesi anlamına geldiğini söylerler.

Rüyada Kazan Kazan Yemek Görmek

İşlerde zafer ve başarı elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi niyetlendiği işlerinde istediği hedefe ulaşarak bol kazanç elde edecek ve büyük bir dünya malına kavuşacaktır.

Rüyada Kazan Yıkamak

Güç, kuvvet ve kudret sahibi olmak anlamına gelir. Öte yandan da rüya sahibinin bazı borçlarından kurtulup, para biriktirmeye başlayacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibine ağırlık veren tüm hastalıklardan, dertlerden ve insanlardan kurtulmasına da yorulur.

Rüyada Kazanda Yemek Pişirmek

Rüya sahibinin hayatını kolaylaştıran ve işlerini düzene sokan kişiye tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin sağ koludur ve her an yanındandır. Rüya sahibinin işinin bütün zahmetini de kahrını da bahsi geçen kişi çekiyor demektir.

Rüyada Bakır Kazan Görmek

Müslümanlık dini dışında olan inancı farklı bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi hem gönül hem de mal zenginliğine sahiptir ve paylaşmayı da bilir. Merhametli, vefalı ve hayır sahibidir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kazan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Songülozkan (18 Ekim 2015 saat: 12:39)

  Ruyamda büyük bir kazanda bir seyler kaynatan bir akrabam kollarindaki killari kesip o kazanin icine atar ve surekli kazani katistirir. Cok mide bulandirici bir görüntüsü vardi.kazanin icinde küçük küçük bir sürü kil parcasi vardi. Kaynadikca killarin azalmaya basladigini gördüm. Kazani karistiran amcamin karisiydi.

 2. Özlem (29 Nisan 2015 saat: 22:16)

  Kaynım kayınpederim ve kaynanam büyük bir tencere veya Kazan’ın önünde oturmuş görüyordum tencerenin içinde uzaktan beyaz birşey varmış gibi yanına yaklaşınca pirinç Çorbası oluyordu bende Kazan’ın başına oturuyordum kaynımın elinde çok büyük bir Bıçak o kazanı üçe bölmek istiyordu eşit şekilde hesap yapıyordu tam üçe bölmeliyim diyordu

 3. derya (28 Mart 2015 saat: 07:56)

  Ruyamda babamin eski evindeyim ama esimin yakinlari var yanimda esimin dayisininhanimi ayağinda sıkı corap oldu icin biraz gevsetmesini istedim kayinpederimin hastalinda kullandim makasi aradim buldum o ara yenge yanimdan kalkıp diger odaya gecti bende giderken ayagima iç içe girmiş iki tane siyah kazan gordum evin icinde onlari alip kenara koydum sonra odaya gectim bir ay once ölen kayinpederimin yatakta yatar vaziyette gordum cok bitkin ve yorgundu ben ağlamaya basladim ona sarildim o anda yenge bana donerek kayinbabanin gözleri yok dedi kayinbabama baktim gozler ovuk seklinde bostu ve ben daha cok agladim ona sarilip ama hic korkmadim hali benim içimi acitti hala ölümünün etkisindeyim bu ruyamin anlami nedir

 4. salime (21 Mart 2015 saat: 23:14)

  Bizim binanın duvarın kenarına büyük kazan közün üzerine oturttuolmuş be üzeri bez ile örtülmüş ama içinde ne olduğunu bilmiyorum suriyeli erkek komşuya soruyorum cevap vermiyor başımı kaldırıp bakıyorum apartmanın dış duvarınin çizgi halinde beklendiğini görüyorum

 5. Zeynep (27 Şubat 2015 saat: 12:20)

  Rüyamda kazan kazan yemek pişiriyodum. Ama kazanlar oldukça siyahtı. Bir kazanın içindd et diğer kazanlardan birinde de kuru fasülye pişiriyodum. Çok güzel görünüyodu yemekler. Üzerlerine yağ çıkmıştı salçalı harikaydı. Ardından yakın akrabalardan biri yanıma geldi yemek pişirirken. Kazan vardı yanında benden pişirdiğim yemeklerden istedi. Verip vermeme konuında tereddütte kaldım. Ama istemeye istemeye yemeklerin bir kısmını ona da verdim.

 6. ayse sen (24 Şubat 2015 saat: 12:23)

  Ruyam da komsularimi kadin erkek karisik kavede otururken gordum burda ne yapiyonuz adamlarin icinde dedim onlara sonra komsumun evinin onunde kara kazan kazan boş kazanda benim babaannemin kazani babaannem oleli cok oldu.cok tesekkür ederim yorumunuz icin.

 7. mehmet karakaya (18 Ocak 2015 saat: 23:58)

  iyi günler, rüyamda rahmetli olan anneannemi köyde büyük bir kazanda su kaynatırken gördüm ve yanımızda teyzemde vardı. tam olarak hatırlamıyorum ama galiba anneannem bana gel su ısındı yıkan diyordu galiba.
  yorumlarınız için teşekkürler.

 8. Murat (18 Ocak 2015 saat: 07:06)

  Orta büyüklükte alüminyum üstü kapaklı ve içi yemek dolu ve alçak tekerlekli ayak üzerinde ve bir araçla başka bir yere nakledilmeyi bekleyen KAZAN gördüm. Bu kazan bazı düşmanlardan gizlenmeye ve korunmaya çalışıyor resmi istihbarat memurları tarafından.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,