RuyaTabirleri.com

Rüyada Kazanmak

Rüyada kazanmak, çok hayırlı ve makbuldür. Rüyanın gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin maddi gücünün artmasına, adının yayılmasına, işlerinin büyümesine ve ticaretinin de genişlemesine vesile olacak fırsatlar elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibi yaptığı işte ustalaşacak, bir numara olacak, marka haline gelecek, çok talep görecek ve kendisi ile gururlanacak demektir.

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyayı gören kişinin kariyer edineceğine, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına tabir edilir.

Rüyada Üniversite Kazanmak

Rüyayı gören kişinin devletin yüce mercilerinde çok önemli işleri yürüten, hüküm veren, son sözü söyleyen kimse olacağına, yetkisi karşısında pek çok kişinin makamına geldiğinde ceketinin düğmesini ilikleyeceğine, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine delalet eder.

Rüyada Para Kazanmak

Rüyayı gören kişinin yönetici kimselerden olacağına, yükseleceğine, sosyal konumunun değişeceğine, halinin vaktinin yerine geleceğine ve işinin gücünün rast gideceğine rivayet edilir. Rüya sahibi işveren koltuğuna oturacak, imza yetkisine sahip olacak, onun kararı olmadan hiçbir adım atılmayacak demektir.

Rüyada İkramiye Kazanmak

Rüyayı gören kişinin en şanslı ve en kısmetli olacağı günlerin yaklaştığı bu dönemde yapacağı her işten, atacağı her adımdan ve alacağı her karardan hayır göreceği anlamına gelir. Toplu bir para almaya, havadan ve hasbel kader elde edilecek bolluğa, berekete ve zenginliğe alamet eder.

Rüyada Burs Kazanmak

Rüyayı gören kişinin işini halletmek ve düzenini sürdürmek için akla, tecrübeye ve sermayeye ihtiyacı olduğuna, ancak birisinin kendisine el uzatması durumunda amacına ulaşacağına delalet eder. Sıkıntı hali demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kazanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. halit (04 Ocak 2015 saat: 01:46)

    Ruyada bi okula daydim kapidan girdim merdivenleri a ralamistm bi kiz ardas baktim y anima geldi tebrik ederim kazanmissin sinfa gidyordum arkadaslarda tebrik ediyor lardi beni Kazan missin bi matamatik sorsu vardi arkadas gösteriyordum ama diyer arkadasa kalemimi verdim kalemin bas o kirdı bi turlu yama miyordum fazla hâtif la miyorum o esnada hoca iceriye gidyordum yerine oturdu kapi yerinde sukulup yere dustu

  2. hülya (23 Ocak 2014 saat: 12:29)

    1… Evimdeyim kapı çalıyo açıyorum birden tanıdık gibi içeriye giriyo ve bana asılmaya çalışıyo bi yerden tanıyorum diyorum kendi kendime asılma boyutu ilerleyince bağırıyorum güvenlik görevlisi gelio kurtulup aşaşaığı iniyorum kapıdan çıkcam tam iki bebek kucağımda kanlı yaralı ssanırım hastaneye yetiştirmeye çalışıyorum koştura koştura
    2 bianda başka bi rüya başlıyo nerdeym bilmiyorum ailem var heryer kar gidemiyoruz bi yere inek sanıyorum sonra ailem oturuyor bi yerdeben çıkış yolu bulmaya uğraşıyorum onlarla kardan gidilmeyen yol ben onlardan ayrılduktan sonra ağaçlar yeşil falan sonra elimde silah var nasııl kullanılır bilmiyorum bi an iki defa sıkmaya hazırladığımı hatrlıyorum sonra erkek kardeşim gelio ona veriyorum uyarıyorum düzeltiyo tekrar sonra ben twk devam ediyorum
    3..bi savaşın içindeyim hayvanlarla savaşıyorum ama ne tür bi yaratıklar var anlamıyorum bi evmi okulmu yakınlarında savaşıyoruz kazanıyorum savaşı ama başta benden iki tane var biri savaşı yöneten ben diğeri yardımcı ben biri yaratık gibi takımımda biri var bardak alıo yuvarlak açıyo o yaratıkları atıyo oraya bi kaçtane arı gibi iyi düşündün diyorum bazı kısımları hatırlamıyorum arka arkaya gördüm galiba bumları gece boyu sabah kalktım başım ağrıyodu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,