RuyaTabirleri.com

Rüyada Kazma Görmek

Rüyada kazma görmek, hayırlı işlere yorulur. Rüya sahibinin, kaygılarının ve dertlerinin ailevi meselelerden kaynaklandığına, bu sorunların günbegün farklı şekillerde ortaya çıkacağına ve sonunda akıllıca adımlarla bertaraf edileceğine yorumlanır. Mutluluk ve huzur dolu bir aile ortamını oluşturma yolunda atılan adımlara da delalet eder.

Rüyada Kazmayla Toprak Kazmak

Rüyada kazmayla toprak kazdığını gören kişinin, kalbindeki iyiliği ve güzellikleri diğer insanlarla bölüşüp onlarla mutlu ve huzurlu bir ahbaplık ilişkisi kuracağına işaret eder. Ve iyilik gören kişilerin de, sevgi, saygı ve birlik gibi duyguları başka insanlara ileteceğine yorumlanır.

Rüyada Kazma Kürek Görmek

Rüyada kazma kürek görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır beklediği bir işi olduğuna ve yakın zamanda bu konuyla ilgili bir gelişme yaşanacağına delalet eder. Kişi, yolunu dört gözle beklediği bir kimse ya da bir meseleyle ilgili merakını giderecek demektir.

Rüyada Kazma Sapı Görmek

Rüyada kazma sapı görmek, rüya sahibinin yeni kazanç kapıları aradığına, geçimini daha kolay hale getirmek, rahatını ve lüksünü de arttırmak için daha iyi şartlarda çalışabileceği yeni işlere baktığına ya da ikinci bir işe girmeyi planladığına işaret eder.

Rüyada Toprak Görmek

Rüyada toprak görmek, insanı insan yapan, hayatı da yaşanılır kılan her türlü kavrama tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşam çabasına, neslini devam ettirme gereksinimine, ekmeğini kazanmanın yollarını bulmaya ve kazancının sabit hale getirmek isteyişine tabir edilir.

Rüyada Toprak Yemek

Rüyada toprak yemek, çok hayırlıdır. İşlerin yoluna gireceğine, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına ve geçim derdinin kalmayacağına delalet eder. Hayırlı kısmetler almaya, şansın ve bahtın açılmasına ve zenginliğin çoğalacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!