RuyaTabirleri.com

Rüyada Kebap Görmek

Rüyada kebap görmek, rüya sahibinin çok güzel, bereketli ve zengin bir hayatı olacağına delalet eder. Kişi, kolay şekilde, helal yollardan ekmeğini çıkaracak, büyük paralar kazanacak, ailesini gül gibi geçindirecek demektir. Geçim sıkıntısı, borç ve yokluk derdi olmadan, faturaların nasıl ödeneceğini düşünmeden geçecek bir hayata işaret eder. Rüya sahibi hiç düşünmeden istediği kadar harcama yapabilecek, huzuru yerinde olacak, kasası da hiç boş kalmayacak demektir.

Rüyada Kebap Pişirmek

Rüyasında kebap pişirdiğini gören kişi, istediği kazanca, yorulmadan, beli bükülmeden, sırtından terler akmasına gerek kalmadan ulaşacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibi kendi işinin patronu olarak ya da bir iş yerinde müdür olarak, sadece işleri yöneterek, ezilmesine gerek kalmadan gelir sahibi olacaktır.

Rüyada Kebap Yediğini Görmek

Rüyada kebap yediğini görmek, kısmet demektir. Rüya sahibinin işinin gücünün yolunda gideceğine, işlerinin açılacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine işaret eder. Rüya sahibinin şansının açık, kaderinin de güzel olacağına işaret eder.

Rüyada Kuzu Kebabı Yemek

Rüyada kuzu kebabı yediğini gören kişinin ailesinin rızkını gereksiz ve keyfi yere çar çur ettiği yorumu yapılır. Rüya sahibi ailesinin temel ihtiyaçlarını karşılayacak ve faturalarını ödeyecek kazancı eğlence için harcıyor onları da yokluğa düşürüyor demektir.

Rüyada Kaburga Yemek

Bir kimse rüyasında kaburgadan yapılmış kebap yediğini görse kötü haber alır ya da olumsuz olaylar yaşar ve üzüntüye düşer. Sıkıntı, zorluk ve zahmet çekmek şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin musibetlerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Kebap Şişi Görmek

Rüyada kebap şişi görmek, rüya sahibinin ticaret ehli bir kişi olacağına, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!