RuyaTabirleri.com

Rüyada Kebap Yemek

Rüyada kebap yemek, çok neşeli ve eğlenceli günler yaşanacağına, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Bazı alimler rüyasında kebap yiyen kişinin sıkıntı içine düşeceğine ve meşakkatli işlerle uğraşacağını söyler. Rüyada kıymalı kebap yediğini gören kişi yeni bir başlangıç yapar, iş kurar. Rüyada kuşbaşılı kebap yemek, var olan çetrefiili bir duruma çözüm bulmaya, kuzu kebabı yemek, sınavlardan veya mülakatlardan başarı elde etmeye, mal, mülk konusunda zengin olmaya, kuzu kebabı yemek çocukların maddi kazancı yüksek işlerle uğraşacağına işaret eder. Sığır etinden yapılmış bir kebap yiyen kimse bayan ise erkek evlat dünyaya getirir. Erkek ise güven dolu bir aile hayatına işarettir.

Rüyada Kebap Yapmak

Çiğ etten kebap yaptığını gören kişi hakkında dedikodular ortaya çıkar. Erkek kişi kendisini kebap yaparken görürse işle ilgili bir tartışma yaşar. Rüyada böğür etinden kebap yaptığını gören kişi hastalanır, kaburga etinden kebap yapmak da tanışılacak bir kadına işarettir. Kuzu kebabı yapan kişi bayansa zengin olur ve mallarının sayısı artar. Erkek kişi kuzu etinden kebap yaparsa eşi gebe kalır. Eğer yeni kesilmiş bir hayvan etinden kebap yapıldığı görülüyorsa bu da yakın aile çevresinden birinin ciddi bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyada Kebap Görmek

Rüyasında oğlak etinden bir kebap gören kişinin erkek evladı olur. Kuzu etinden kebap gören ise yolculuğa çıkar ve hayırlı haberlerle geri döner. Rüyada yanmış kebap görmek kazaya yorulurken, çiğ kebap görmek ise yeni atılan işlerin meyvesinin çok geç görüleceği anlamına gelir. Ateşte pişen kebap kız çocuk sahibi olmaya, çürük etten kebap görmek kötülüğe ve zulme maruz kalınacağına delalet eder. Rüyada kaburga etinden kebap görmek eş olarak seçilecek bir bayan ile tanışacağına ve kısmetlerin artacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!