RuyaTabirleri.com

Rüyada Kebap Yemek

Rüyada kebap yemek, çok neşeli ve eğlenceli günler yaşanacağına, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Bazı alimler rüyasında kebap yiyen kişinin sıkıntı içine düşeceğine ve meşakkatli işlerle uğraşacağını söyler. Rüyada kıymalı kebap yediğini gören kişi yeni bir başlangıç yapar, iş kurar. Rüyada kuşbaşılı kebap yemek, var olan çetrefiili bir duruma çözüm bulmaya, kuzu kebabı yemek, sınavlardan veya mülakatlardan başarı elde etmeye, mal, mülk konusunda zengin olmaya, kuzu kebabı yemek çocukların maddi kazancı yüksek işlerle uğraşacağına işaret eder. Sığır etinden yapılmış bir kebap yiyen kimse bayan ise erkek evlat dünyaya getirir. Erkek ise güven dolu bir aile hayatına işarettir.

Rüyada Kebap Yapmak

Çiğ etten kebap yaptığını gören kişi hakkında dedikodular ortaya çıkar. Erkek kişi kendisini kebap yaparken görürse işle ilgili bir tartışma yaşar. Rüyada böğür etinden kebap yaptığını gören kişi hastalanır, kaburga etinden kebap yapmak da tanışılacak bir kadına işarettir. Kuzu kebabı yapan kişi bayansa zengin olur ve mallarının sayısı artar. Erkek kişi kuzu etinden kebap yaparsa eşi gebe kalır. Eğer yeni kesilmiş bir hayvan etinden kebap yapıldığı görülüyorsa bu da yakın aile çevresinden birinin ciddi bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyada Kebap Görmek

Rüyasında oğlak etinden bir kebap gören kişinin erkek evladı olur. Kuzu etinden kebap gören ise yolculuğa çıkar ve hayırlı haberlerle geri döner. Rüyada yanmış kebap görmek kazaya yorulurken, çiğ kebap görmek ise yeni atılan işlerin meyvesinin çok geç görüleceği anlamına gelir. Ateşte pişen kebap kız çocuk sahibi olmaya, çürük etten kebap görmek kötülüğe ve zulme maruz kalınacağına delalet eder. Rüyada kaburga etinden kebap görmek eş olarak seçilecek bir bayan ile tanışacağına ve kısmetlerin artacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kebap Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. MUSA BARIŞ (25 Ocak 2016 saat: 10:42)

  Kolay gelsin rüyamda yurt abimi gördüm oda kebap işleri bakarken gördüm daha çok güzel yaptığını bayıldım gittim beğendim.
  Böyle rüyamda ilk defa gördüm sevinç doluymuş çok şaşırdım şaşırırken bayıldım şaşırmaktan bayılırım.

  hayırlı işler

 2. aynur (25 Mayıs 2014 saat: 08:23)

  Merhaba.
  Ben ruyamda annemle birrestorandaydim.ben ac olmadigim icin once anneme yemek yedirdim.ama sonra saat aksam gec oldugu icin bende yiyebilirim dedim.restorantta birileri cok guzel peynirli pogaca getirmis satiyordu.ben alayim diye pesinden gittim ama yetisemedim.sonra et yemek istedim.siparis verdim.birisi kebap turu bir et yapmis onume koydu ama hem cig gibi gorunuyordu hemde elleriyle karistirip sevis yapinca kizdim.yeniden pisir ellerini surmeden getir dedim. Sonra yenisi geldi ama bu kezde etler yanmis gibi gorunuyordu.orada uyandim.yani yedigimi goremedim.ve etin ne eti oldugunu bilmiyorum.ama gorunce begenmedigimi hatirliyorum.

  Hayir olsun insallah diyor ve sizden yorumunuzu bekliyorum.tesekkurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,